Chalet Lester, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Chalet Lester, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Chalet Lester, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

ID: CH3-1251

 • Obytná plocha 635 m²
 • Pozemek 1465 m²
 • Ložnice 7
 • Koupelny 8
 • Fitness a spa Ano
 • Cena 14 584 000 EUR

Další informace o nemovitosti

 • Pozemek 1 465 m²
 • 7 ložnic
 • Vzrostlá zahrada
 • Nádherné výhledy
 • Moderní vybavení
 • Fitness & spa
 • Luxusní materiály

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's International Realty nabízí k prodeji Chalet Lester v exkluzivní a vyhledávané oblasti Clos du Savoy, luxusní nemovitost se 7 ložnicemi, 8 koupelnami a plochou přes 650 m². Tato jihovýchodně orientovaná nemovitost poskytuje panoramatické výhledy na masiv Mont-Blanc a dostatek světla po celý den, centrum Chamonix je vzdáleno jen několik minut chůze.

Tato chata postavená v roce 2018 s obytnou plochou přes 550 m², terasou a balkonem o rozloze 100 m² dokáže pohodlně ubytovat až 14 hostů, přičemž ze zahrady je přímý přístup na sjezdovky Le Savoy a Le Brévent. Propracování do nejmenšího detailu poskytuje kombinaci maximálního luxusu s moderním vybavením.

Díky vysoce kvalitním povrchovým úpravám a výjimečné architektuře vyniká tato nemovitost svou elegancí a sofistikovaností. V interiéru se snoubí materiálová škála včetně dřeva (dub, modřín), mramoru calacatta a žuly, která vytváří hřejivou atmosféru a vysoký komfort. 

Světlé obytné prostory s velkými arkýřovými okny nabízejí úchvatný panoramatický výhled na Mont-Blanc, Aiguille du Midi a Les Drus.

Chata je rozdělena do čtyř podlaží a skládá se z následujících částí:

Nejvyšší podlaží: hlavní apartmán o rozloze 34 m² s koupelnou, sprchovým koutem a soukromým balkonem orientovaným na západ.

Druhé podlaží: Hlavní vchod do chaty s dostatkem úložných prostor, výtah do každého patra, plně vybavená otevřená kuchyň, spíž s přímým vstupem do garáže, světlá jídelna o rozloze 53 m². Prostorný obývací pokoj o rozloze 58 m² s krásným přírodním černým kamenem a krbem na dřevo, dále kancelář a mezanin. Z obytných prostor se vychází na terasu o rozloze 67 m² orientovanou na jihovýchod s výhledem na Mont-Blanc.

První podlaží : Druhá dvoulůžková ložnice s vlastní sprchou, třetí dvoulůžková ložnice s vlastní koupelnou a sprchovým koutem a šatnou na míru o rozloze 12 m², čtvrtá dvoulůžková ložnice s vlastní sprchou, pátá dvoulůžková ložnice a další samostatná koupelna. Dílna vybavená pracovním stolem pro práci a údržbu chaty, sklad a technická místnost.

Úroveň zahrady : Lyžárna s nábytkem na míru a ohřívačem bot, fitness a relaxační místnost o rozloze 37 m², vybavená saunou a sprchou. Šestá dvoulůžková ložnice s vlastní sprchou, studio o rozloze 21 m² s kuchyňským koutem a sprchou, které může ubytovat personál. Plně vybavená prádelna a navíc schodiště vedoucí do vyšších pater nabízí spoustu dalších úložných prostor. Relaxaci si můžete dopřát díky vířivce a nádherným výhledům na okolní hory.

Chata využívá podlahové vytápění a geotermální systém, který zajišťuje vysokou energetickou účinnost. Tato jedinečná a exkluzivní nemovitost v Chamonix dokonale zapadá do horského prostředí a nabízí naprosté soukromí ve velmi vyhledávané čtvrti.

Kromě hlavní budovy k objektu náleží také pozemek o rozloze 565 m², který nabízí řadu možností k využítí.

Lokalita - Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Oblast Clos du Savoy je ceněna pro svou klidnou polohu, výhledy a snadnou pěší dostupnost do centra Chamonix. Lyžařský vlek Brévent je vzdálen jen několik minut chůze a je dostupný také přímo od samotné chaty, a to lyžařským vlekem Savoy. Sportovní centrum, tenisový kurt a lázně QC terme jsou vzdáleny pouhých 10 minut chůze. Golfové hřiště Les Praz je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy autem, kousek je i lanovka Flégère. Na hlavní nákupní zónu v Chamonix se dostanete pěšky za pouhých 5 minut.

Nemovitost na mapě

Chalet Lester, Francie - Chamonix-Mont-Blanc