Naše služby

Rádi se staneme Vaším partnerem a jako lídr trhu s prestižními nemovitostmi Vám dokážeme zajistit nadstandardní služby a zcela profesionální přístup. Všem našim klientům se dostává zcela individuálního a osobního přístupu. Svěřte se do rukou našich zkušených agentů z oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí u nás i v zahraničí. Díky mnohaletým zkušenostem v tomto oboru a cílenému budování povědomí o značce jsme se stali seriózním partnerem naší výjimečné klientely a bude nám velkou ctí, když i Vy se rozhodnete využít naše služby.

Sothebys Services

Přehled našich služeb:

  • Zastupování při prodeji či pronájmu nemovitosti
  • Zastupování při výběru vhodné investiční příležitosti
  • Zastupování kupujícího - Private home search
  • Zastupování při výběru současného umění

Zvažujete prodej či pronájem Vaší jedinečné nemovitosti?

Ať už jste developer, investor či jednotlivec a rozhodujete se pro prodej či pronájem své nemovitosti, jako světový lídr v oblasti prémiových nemovitostí Vám pomůžeme s celým procesem - a to od stanovení vhodné nabídkové ceny, prezentaci nemovitosti, oslovování relevantní cílové skupiny až po kompletní uzavření transakce včetně právního poradenství. 

Náš tým disponuje hlubokou znalostí lokálního trhu, jedinečnými mezinárodními zdroji a smysluplnými partnerstvími v rámci marketingu a prodeje Vašich nemovitostí. Díky intenzivní spolupráci s našimi mezinárodními partnerskými pobočkami máme dosah na vysoce kvalifikovanou globální klientelu v každém koutě světa. 

Hledáte vhodnou investiční příležitost na trhu nemovitostí?

Poskytneme vám odborné poradenství při zhodnocení vašeho investičního záměru včetně nastavení celkové strategie. 

Najdeme Vám vysněné bydlení

Nalezneme Vám na míru vhodnou nemovitost, která vyhovuje Vašim potřebám. Od počátečního průzkumu trhu zahrnující i neveřejné nabídky až po finální vyjednávání zastupujeme pouze Vaše zájmy, ne nikoho jiného. Díky našim znalostem, zkušenostem a lokálním kontaktům usnadňujeme chápání tohoto procesu a šetříme Váš čas a peníze.

Zvažujete zakoupení originálního uměleckého díla do vašeho interiéru?

Czech Republic Sotheby's Int. Realty odkazuje na aukční dům Sotheby's a jeho umělecké dědictví. V prostorách kanceláře probíhá pečlivě připravený umělecký program a prezentace současných uměleckých děl podobně jako tomu je v bytových pop-up galeriích. 

Umělecké expozice se několikrát za rok mění a díla jsou zasazována do živého kontextu s interiérem a denním provozem. Dlouhodobá iniciativa se snaží podpořit hodnotné současné umění, které je přirozenou součástí kvalitního interiéru.

Expozici je možné navštívit po předchozí domluvě na soukromé prohlídce s kurátorkou.

Kontaktujte nás

Michaela Veberová

Customer Service

Broker - Kontaktujte nás

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.