Luxusní byt 3+1 v secesním stylu, Praha 1 - Pařížská

Luxusní byt 3+1 v secesním stylu, Praha 1 - Pařížská

Luxusní byt 3+1 v secesním stylu, Praha 1 - Pařížská

ID: 0824

  • Obytná plocha 108 m²
  • Ložnice 2
  • Koupelna 1
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Lukrativní adresa
  • V historické budově Dům u Reduty
  • Vybaveno
  • Bezpečnostní systém
  • Bezpečnostní dveře
  • Společná pavlač s výhledem do vnitrobloku

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty přináší k prodeji lukrativní byt v srdci Josefova přímo v Pařížské ulici.

Velkorysý apartmán s obytnou plochou 108 m2 a dispozicí 3+1 se rozprostírá ve čtvrtém patře významné historické nárožní budovy Dům u Reduty, která byla vybudována v roce 1905 podle návrhů architektů Bedřicha Bendelmayera a Karla Mandy.

Originální fasáda kombinuje prvky historismu a secese a pyšní se akrýři a bohatou štukovou výzdobou a plastikami. V interiéru se zachovaly některé umělecko-řemeslné prvky jako jsou mramorové obklady nebo dveře s vyřezávanými reliéfy Prahy. 

Byt je orientován do Pařížské ulice a nabízí výhledy na tuto výjimečnou čtvrť v čele s nejstarší dochovanou stavbu Josefova, Staronovou Synagogu. 

Apartmán uchvátí svou elegancí a historickými prvky s jedinečným geniem loci. Kromě toho je velmi slunný a prosvětlený díky množství špaletových oken, které byly nově zrestaurovány a odhlučněny. Bytu dominuje reprezentativní obývací pokoj s historickými stropními štuky a odpočinkovým prostorem s pohovkou a jídelní částí. Dále v bytě nalezneme prostornou vstupní halu, koupelnu s vanou a oddělenou toaletou, dvě soukromé ložnice a plně vybavenou kuchyň. 

Podlahy zdobí masivní dubové parkety ve vzrou rybí kosti. Byt je plně vybaven originálním italským nábytkem a chráněn bezpečnostním systémem. V rámci bydlení je možnost využívat společnou historickou pavlač s výhledem do vnitrobloku. 

Lokalita - Praha 1, Josefov

Pařížská ulice je nejvyhledávanější a nejprestižnější lokalitou Starého Města plná butiků předních světových návrhářů a nejlepších restaurací. Čtvrť Josefov, která vyrostla začátkem 20. století na místě bývalého židovského města je oblast, která se svou architekturou i atmosférou podobá šarmu ulic v Paříži. Samotná Pařížská ulice je jako jediná lemovaná stromy a spojuje Staroměstské náměstí od kostela sv. Mikuláše až k nábřeží Vltavy. Řada domů, zejména poblíž synagogy, respektuje židovskou tradici daného místa. Dnes je Pařížská ulice velmi luxusním koridorem a pravidelně ji najdeme v žebříčcích mezi prvními desítkami nejdražších nákupních ulic světa.

Nemovitost na mapě

Luxusní byt 3+1 v secesním stylu, Praha 1 - Pařížská