Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany

Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany

Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany

ID: 0554

 • Obytná plocha 264 m²
 • Zahrada 1 550 m²
 • Terasa Ano
 • Ložnice 4
 • Koupelna 1
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Garáž pro 2 auta
 • Bezpečnostní systém
 • Příprava na klimatizaci
 • Zahrada s retenční nádraží na zavlažování
 • Nadstandardní vybavení

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty zprostředkuje exkluzivní prodej minimalistické vily v lukrativní obci Jevany, ležící na okraji přírodní národní rezervace Voděradské bučiny.

Moderní novostavba s dispozičním řešením 5+kk vznikla na pozemku s výměrou 1 550 m² s ideální orientací na konci klidné ulice vedoucí do sousedícího lesa. Stavba svou orientací a umístěním poskytuje majitelům dostatečné soukromí pro odpočinek na příjemné terase s výhledem do zeleně.

Tato nadčasová nemovitost nadchne všechny milovníky čistých linií a otevřeného prostoru. Přízemí slouží primárně jako společenské a technické zázemí domu. Celková obytná plocha domu činí 264,5 m². Vstoupit můžete jak hlavním vchodem, tak prostornou garáží, ve které pohodlně zaparkujete dvě vozidla. Oba tyto vstupy Vás přivedou do vstupní haly s praktickými úložnými prostory. Hala ústí do centrální části domu, ze které lze dále pokračovat přízemím nebo vystoupat po impozantním schodišti do druhé patra, které slouží jako klidová (obytná) část.

Hlavní dominantou vily je velkorysý obývací pokoj s vysokým stropem sahajícím až do druhého patra a velkoformátovými hliníkovými okny, díky kterým je interiér volně rozšířen o prostornou terasu a zahradu. Součástí tohoto společenského prostoru je i plně vybavená kuchyň s moderním kuchyňským ostrůvkem a jídelní částí. Kuchyňská linka v provedení vysokého lesku pochází ze studia Sýkora, na pracovní desku byl použit Kvarcit. Na kuchyň navazuje praktická komora. V přízemí domu se dále nachází klidná pracovna, toaleta, technická i úklidová místnost, ke garáži přiléhá nepostradatelný úložný prostor nahrazující sklep.

Druhé patro tvoří otevřená galerie s na míru vyrobeno knihovnou a průhledy do nižšího patra. Z této centrální části pak vede vstup do všech dalších místností, včetně dětského pokoje s vlastní šatnou a pokoje pro hosty. Na patře je v tuto chvíli umístěna jedna prostorná koupelna s vanou, celoproskleným sprchovým koutem, dvojumyvadlem, toaletou a bidetem. Hlavní ložnice disponuje šatnou, kterou lze kdykoliv přepůlit a k ložnici tak dobudovat vlastní koupelnu.

Celkovou atmosféru domu utváří kvalitní dubové podlahy, velkoformátová hliníková okna s venkovními elektrickými žaluziemi, to vše je podtrženo vzdušností prostoru. Při stavbě domu se dbalo na použití kvalitních materiálů a práce zkušených dodavatelů. Veškeré vnitřní dveře pochází z řady Millenium studia Hanák, o vnitřní i venkovní osvětlení se postarala značka ERCO. Dům disponuje zabezpečovacím systém včetně kamer a je napojen na centrální pult společnosti Jablotron. Součástí technické vybavenosti domu je i příprava na instalaci klimatizační jednotky nebo retenční nádrž sloužící pro závlahu zahrady.

Lokalita - Praha-východ, Jevany

Obec Jevany se nachází pouhých 34 km od Prahy (30 min. jízdy autem) a leží v kouzelné přírodě Voděradských bučin na Jevanském potoce. Tato lokalita byla vždy velmi vyhledávaná a nachází se zde mnohá rozlehlá sídla. Kouzelná příroda přímo zve k procházkám či cyklistice. V obci je k dispozici prodejna potravin, pošta, několik restaurací či kino. Nachází se zde i mateřská škola, základní škola je k dispozici v sousedící obci Vyžlovka. Z a do obce se lze dostat i příměstským autobusem s napojením na metro (stanice Háje).

Galerie fotografií

Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany
Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany
Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany
Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany Gallery - Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany

Nemovitost na mapě

Moderní vila se zahradou, Praha-východ, Jevany