Mám zájem

Prostorný byt 6+2 v srdci Prahy, Praha 1 - Staré Město

Prostorný byt 6+2 v srdci Prahy, Praha 1 - Staré Město

Prostorný byt 6+2 v srdci Prahy, Praha 1 - Staré Město

ID: 0673

  • Obytná plocha 217 m²
  • Koupelny 3
  • Ložnice 4
  • Cena 49 000 000 Kč
  • Půdorys v PDF Stáhnout

Další informace o nemovitosti

  • Garážové stání v ceně
  • Sklep
  • Historické centrum Prahy
  • Dům po kompletní rekonstrukci

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty přináší k prodeji byt v samotném centru Prahy. Velkorysý byt o podlahové ploše 217 m² se nachází ve třetím patře původně barokního domu v prestižním projektu Palác Dlouhá. 

Spojením dvou původně samostatných jednotek vznikly jak nadstandardně velké obytné prostory, tak celkový počet metrů vnitřní plochy. Byt je rozdělen na obývací pokoj, čtyři ložnice, dvě kuchyně, tři koupelny a dvě samostatné toalety, dále jsou zde dvě technické místnosti a sklad. V případě potřeby lze jednotky rozdělit a využívat samostatně, nebo zakoupit pouze bytovou jednotku 4+1, více informací o nemovitosti zde. Součástí kupní ceny je garážové stání a sklep. K bytu je zároveň možné dokoupit až 2 parkovací stání, jedno v hodnotě 3 000 000 Kč.

Palác Dlouhá je výjimečný projekt luxusního bydlení v srdci pražského Starého Města. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení, dodatečný komfort zajišťuje recepce. Nákupní Gurmet Pasáž v přízemí potěší všechny labužníky svým širokým výběrem čerstvých mezinárodních i lokálních potravin ve spojení s kreativitou jednotlivých konceptů. Ranní kávu a vyhlášenou kremroli si můžete ke snídani koupit u Cukráře Skály, na oběd zajít do prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers a steak na exkluzivní večeři pořídíte v proslulém řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente.

Lokalita - Praha 1, Staré Město

Dlouhá ulice je vyhlášená řadou skvělých restaurací – stačí jmenovat La Bottega Bistroteka, Bistro Sister Hany Michopulu nebo Lokál. V těsné blízkosti je řada nejznámějších pražských pamětihodností jako je Týnský chrám, Anenský klášter nebo Staroměstské náměstí, stejně jako nejprestižnější pražská prodejní třída Pařížská. Veškeré praktické nákupy pohodlně zařídíte v nedalekých obchodních centrech Palladium nebo Kotva, které jsou, stejně jako metro B – Náměstí Republiky i zastávka tramvaje Dlouhá třída, vzdálené jen pár minut chůze.

Nemovitost na mapě