Mám zájem

Byt 4+1 v historickém centru, Praha 1 - Staré Město

Byt 4+1 v historickém centru, Praha 1 - Staré Město

Byt 4+1 v historickém centru, Praha 1 - Staré Město

ID: 0674

  • Obytná plocha 155 m²
  • Koupelny 2
  • Ložnice 3
  • Cena 40,500,000 Kč
  • Půdorys v PDF Stáhnout

Další informace o nemovitosti

  • Garážové stání v ceně
  • Sklep
  • Historické centrum Prahy
  • Dům po kompletní rekonstrukci

Další informace o nemovitosti

Czech Repulic Sotheby’s Int. Realty přináší k prodeji byt v samotném centru Prahy. Velkorysý byt o podlahové ploše 155 m² se nachází ve třetím patře původně barokního domu v prestižním projektu Palác Dlouhá. 

Byt je rozdělen na obývací pokoj, 3 ložnice, kuchyň, dvě koupelny a samostatnou toaletu, dále jsou zde dvě technické místnosti. V případě zájmu je možné zakoupit jako kompletní 6+2, vzniklé spojením dvou bytových jednotek, více informací o nemovitosti zde. K bytu je zároveň možné dokoupit až 2 parkovací stání, jedno v hodnotě 3 000 000 Kč.

 Palác Dlouhá je výjimečný projekt luxusního bydlení v srdci pražského Starého Města. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení, dodatečný komfort zajišťuje recepce. Nákupní Gurmet Pasáž v přízemí potěší všechny labužníky svým širokým výběrem čerstvých mezinárodních i lokálních potravin ve spojení s kreativitou jednotlivých konceptů. Ranní kávu a vyhlášenou kremroli si můžete ke snídani koupit u Cukráře Skály, na oběd zajít do prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers a steak na exkluzivní večeři pořídíte v proslulém řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente.

Lokalita - Praha 1, Staré Město

Dlouhá ulice je vyhlášená řadou skvělých restaurací – stačí jmenovat La Bottega Bistroteka, Bistro Sister Hany Michopulu nebo Lokál. V těsné blízkosti je řada nejznámějších pražských pamětihodností jako je Týnský chrám, Anenský klášter nebo Staroměstské náměstí, stejně jako nejprestižnější pražská prodejní třída Pařížská. Veškeré praktické nákupy pohodlně zařídíte v nedalekých obchodních centrech Palladium nebo Kotva, které jsou, stejně jako metro B – Náměstí Republiky i zastávka tramvaje Dlouhá třída, vzdálené jen pár minut chůze.
 

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Marek Treček

Investment Opportunities

Broker - Marek Treček

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.