Mám zájem

Prostorný byt 4+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

Prostorný byt 4+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

Prostorný byt 4+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

ID: 0485

  • Obytná plocha 170 m²
  • Balkony 2
  • Ihned k nastěhování Ano
  • Koupelny 2
  • Ložnice 3
  • Cena 114,770 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Výtah
  • Klimatizace
  • Vinotéka

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty  nabízí pronájem luxusního apartmánu v kompletně zrekonstruovaném domě přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Moderní byt s dispozicí 4+kk o celkové výměře 170 m² a balkónem je dokončen ve vysokém standardu, včetně dubových podlah, nových oken s dvouvrstvým sklem nebo klimatizace. Minimalistický design nesoucí se v neutrálních barvách uspokojí nároky i toho nejnáročnějšího klienta.

V tomto elegantním bytě se nachází celkem tři neprůchozí ložnice s vestavěnými skříněmi z masivního dřeva. Hlavní ložnice nabízí komfort v podobě vlastní koupelny s vanou, toalety a šatny. Další ložnice disponuje příjemným balkónem s výhledem do parku. Dominantou bytu je prostorný a elegantní obývací pokoj s dalším balkónem. Prostor dále volně přechází v jídelnu s kuchyňským koutem, který je vybaven spotřebiči včetně vinotéky. V bytě se též nachází koupelna s toaletou a praktická komora s pračkou a sušičkou. Nespornou výhodou bytu je velké množství úložných prostor.

Domovní poplatky na 1 osobu činí 2 000 Kč, jejich výše zahrnuje vodné/stočné.

 

Lokalita - Praha 3, Vinohrady

Atraktivní rezidenční lokalita, nacházející se pár kroků od stanice metra a zastávky tramvají na náměstí Jiřího z Poděbrad, nebo Riegrových sadů. Farmářské trhy jsou neoddělitelnou součástí života v této vinohradské čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatele celé Prahy k pravidelné návštěvě. Pod stíny stromů si tak můžete vychutnat prémiové produkty z českých farem.

Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vinohradské divadlo, vyhlášené restaurace, osobité kavárny a obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Zuzana Veselá

Broker

Broker - Zuzana Veselá

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.