Byt 4+kk na Letné, Praha 7 - Holešovice

Byt 4+kk na Letné, Praha 7 - Holešovice

Byt 4+kk na Letné, Praha 7 - Holešovice

ID: 0880

  • Obytná plocha 120 m²
  • Ložnice 2
  • Koupelna 1
  • Cena 22 800 000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • myčka
  • pračka
  • sprchový kout
  • prémiová lokalita

Další informace o nemovitosti

Sotheby’s Int. Realty Czech Republic nabízí k prodeji jedinečný byt 4+kk na Letné, který dříve obýval slavný český básník a spisovatel Svatopluk Čech. známý sérií děl výlety pana Broučka. Tento luxusní a slunný byt o celkové ploše 120 m² se nachází v 1. patře budovy.

Byt je částečně zrekonstruovaný a připraven k finální úpravě. Během této částečné rekonstrukce byly upraveny parkety, dlažba, koupelnua s vlastním plynovým kotlem, topení, elektřina, nové odpady a nové stoupačky. Výška stropu činí 3,8 m a byt disponuje dřevěnými dvoukřídlými historickými dveřmi. Nová dřevěná okna jsou orientována východ-západ. Šest oken směřuje do ulice s krásným výhledem a dvě okna do zeleně vnitrobloku.

Byt původně disponoval dvěma koupelnami, následně z jedná koupelny byla vybudována šatna. V místnosti zůstaly veškeré přípojky a je tak možné zde druhou koupelnu znovu vybudovat. Kuchyň v bytě zůstává budoucímu majiteli.

 

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, zahrnující novou fasádu, nové rozvody, nové zateplení, nové omítky, dveře a poštovní schránky.

 

Lokalita - Letná, Praha 7 - Holešovice

Letná je jednou z nejžádanějších a nejprestižnějších lokalit v Praze, nachází se v městské části Praha 7. Díky vynikající dopravní dostupnosti, včetně tramvajových linek a blízkosti metra (stanice Vltavská a Hradčanská), je možné se rychle dostat do centra města. Letná je proslulá svými rozsáhlými parky - Letenské sady a Stromovka. Letenské sady nabízejí nádherné výhledy na Prahu, sportovní vyžití a místa pro pikniky. Stromovka, jeden z největších pražských parků, je ideálním místem pro procházky a běhání. Letná je kulturním centrem s mnoha muzei, galeriemi a divadly, jako jsou Národní technické muzeum a Centrum současného umění DOX. Letná také hostí mnoho kulturních a společenských akcí po celý rok.

Místní gastronomická scéna nabízí širokou škálu kulinářských zážitků od tradiční české kuchyně až po mezinárodní speciality. Kavárny a bary v Letné jsou oblíbené mezi místními obyvateli i návštěvníky Prahy. Letná nabízí širokou škálu vzdělávacích institucí, včetně mateřských, základních a středních škol. V okolí se také nachází mnoho zdravotnických zařízení, lékáren, obchodů a dalších služeb. Letná je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň chtějí mít na dosah ruky všechny výhody velkoměsta. Tato lokalita nabízí unikátní kombinaci historie, kultury, zeleně a moderního životního stylu.

Nemovitost na mapě

Byt 4+kk na Letné, Praha 7 - Holešovice