Minimalistická Vila Ria, Slovensko - Bratislava, Staré Město

Minimalistická Vila Ria, Slovensko - Bratislava, Staré Město

Minimalistická Vila Ria, Slovensko - Bratislava, Staré Město

ID: 0254

 • Obytná plocha 551 m²
 • Pozemek 750 m²
 • Koupelna 4+2
 • Počet pokojů 5
 • Parkovací místo 3+3
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Prestižní lokalita
 • Panoramatické výhledy
 • 4 podlaží
 • Terasa s vířivkou a lounge zónou
 • Energetický certifikát B
 • Garáž pro 3 auta s možností nabíjení elektromobilu
 • Klimatizace

Další informace o nemovitosti

Sotheby's Int. Realty Czech Republic nabízí k prodeji novou, minimalisticky laděnou, moderní vilu v srdci nejprestižnější lokality Bratislavy na Mudroňově ulici. Tato architektonická perla představuje spojení luxusu, funkcionality a stylu, který uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího klienta.
 
Vila disponuje rozlohou 551 m2 a nese v sobě exkluzivní detaily a vybrané prvky, které ji staví nad standard jiných nemovitostí. Interiér je koncipován s nejvyšší péčí o detaily, kde každé podlaží zrcadlí dokonalou harmonii a eleganci. Vila je situována na slunném pozemku o rozloze 750 m².
 
Dispozice je funkčně rozložena na 4 podlažích.
 
Na prvním podzemním podlaží se nachází garáž pro tři auta s možností nabíjení elektromobilů, chodba se šatníkem, společenská místnost, kterou lze využít jako posilovnu, technické zázemí, relaxační sauna a vířivka. Ze suterénu je přímý výstup do designové zahrady, která se stává součástí denního relaxu pod širým nebem.
 
Na prvním nadzemním podlaží je situován vstupní chodba, WC, reprezentativní obývací pokoj s jídelní částí a krbem. Otevřená kuchyně je místo, kde kvalita potkává inovaci a nacházejí se v ní ty naprestižnější značky jako Gaggenau, Miele a Boffi. Celý denní prostor tvoří srdce vily. Díky velkoformátovým oknům je prostor vzdušný a kontakt s exteriérem umožňují i dvě terasy, kde si můžete vychtnat ranní kávu s výhledem do zahrady.
 
Druhé patro tvoří otevřená pracovna, kde se můžete soustředit na své úkoly. Toto patro je tvořeno třemi elegantními ložnicemi s en suite koupelnami a walk in šatníky, které poskytují maximální komfort svým obyvatelům.
 
Na třetím nadzemním podlaží je situována hlavní ložnice s velkou en suite koupelnou. Panoramatický výhled na Bratislavu a velkolepá terasa s vířivkou a lounge zónou jsou atributy, které umocňují neopakovatelný dojem z master bedroom.
 
Design a šarm celého interiéru doplňuje nábytek od renomovaných značek jako Poltrona Frau, Team 7 a Cassina.
 
Vila disponuje biometrickými vchodovými dveřmi a zabezpečením, což zaručuje bezpečnost celé nemovitosti. Co se týče pohodlí, k dispozici je klimatizace, masivní parkety z dubu a mikrocementové lité podlahy. Koupelny jsou vybaveny prvotřídními bateriemi od Axor, vanou Bette a osvětlením od Flos, Delta Light a Luceplan.
 
V exteriéru najdete vyhřívané parkoviště pro 3 auta. Zahradní sezení má také nádech luxusu a elegance, která je dotvořena krbem Solostovo, designovým lounge nábytkem, stínícím systémem Azada a vířivkou. Součástí tohoto pozoruhodného domu je také zelená střecha, která přidává estetický a ekologický rozměr.
 
Vila Ria je nejen místem bydlení, ale také zárukou výjimečného životního stylu. S precizním zaměřením na detaily a využitím nejmodernějších technologií se stává oázou komfortu a luxusu. Vstupte do světa, kde se pojí moderní design s praktickým využitím prostoru a kde každé patro nabízí jedinečný zážitek z bydlení. Vítáme vás v domově, kde se snění stává skutečností.

Lokalita - Bratislava - Staré Město

Žádaná lokalita. V těsné blízkosti se nachází bratislavský hradu. Místo je vhodné pro ty, kteří preferují bezprostřední blízkost pulsujícího centra města v pěší vzdálenosti, ale zároveň ocení klidnou čtvrť ideální pro večerní procházky uličkami honosných historických vil či moderních luxusních rezidencí.

Prestižní lokalita hradního kopce patří jednoznačně k nejlukrativnějším lokalitám rezidenčního bydlení. Jedná se o čtvrť rodinných domů, staroměstských i novodobých vil a mnoha velvyslanectví. Bratislavský Horský park v těsné blízkosti s téměř nedotčeným prostředím je příjemným místem pro odpočinek a načerpání energie. Příznivcům aktivního odpočinku nabízí rozmanité možnosti sportovního vyžití.

V krátké vzdálenosti se nachází několik mateřských a základních škol, jakož i soukromá mezinárodní anglická škola. Jednoduchá dostupnost do centra města jen zvyšuje atraktivnost této exkluzivní rezidence.

Nemovitost na mapě

Minimalistická Vila Ria, Slovensko - Bratislava, Staré Město