K prodeji: Moderní vila, Španělsko - Tenerife

K prodeji: Moderní vila, Španělsko - Tenerife

K prodeji: Moderní vila, Španělsko - Tenerife

ID: TD7ERK

 • Obytná plocha 369.9 m²
 • Pozemek 1254.5 m²
 • Koupelna 4
 • Ložnice 4
 • Cena 2 950 000 EUR

Další informace o nemovitosti

 • Jacuzzi s výhledem na moře
 • Vyhřívaný bazén
 • Venkovní kuchyň
 • Panoramatické výhledy
 • Vinotéka

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji moderní vilu v exkluzivní lokalitě Playa Paraiso. Vila sousedí z jedné strany s roklí a z druhé strany s zemědělskou půdou, což zaručuje klidné prostředí bez okolních staveb. Vila se nachází ve slepé ulici s minimálním provozem, což dodává pocit soukromí a bezpečí.

Při vstupu do vily najdete v přízemí pokoj pro hosty s šatnou a toaletou, sedací soupravou a koupelnou se sprchovým koutem. Obývací pokoj disponuje velkými okny od podlahy až ke stropu, která nabízejí impozantní výhled do zahrady, k bazénu a na moře. Z obývacího pokoje lze přistoupit do otevřené, prostorné a moderní kuchyně s velkým ostrůvkem, vinotékou a veškerými spotřebiči. Dveře vedoucí na terasu umožňují snadný přístup k venkovnímu posezení.

Schodiště z vstupní haly vede do druhého patra, kde najdete tři ložnice, každou s vlastní koupelnou a vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice disponuje soukromou terasou s markýzou, nádherným výhledem na rokli a moře, velkou šatnou s trezorem a koupelnou s vanou a velkým sprchovým koutem.

Exteriér vily ohromuje tropickými rostlinami, jako jsou banánovníky, limetky, citroníky a mangovníky. Kvalitní umělá tráva obklopuje celý areál, který je vybaven automatickým zavlažováním a osvětlením. Venkovní prostor nabízí relaxaci jak uvnitř, tak venku, s dvěma houpacími sítěmi a velkou relaxační zónou pod vyhřívaným a krytým bazénem, ideální pro letní večery.

K dispozici je také jacuzzi s panoramatickým výhledem na moře na konci zahrady a kryté parkoviště s automatickými garážovými vraty. Vila je vybavena pokročilým alarmem a bezpečnostními kamerami a disponuje klimatizací po celém domě. Nachází se v klidné lokalitě v blízkosti moře, což zajišťuje maximální soukromí.

 

Lokalita - Playa Paraiso

Playa Paraiso je půvabná lokalita na jihozápadním pobřeží Tenerife, nabízející krásné písečné pláže a azurové moře ideální pro odpočinek a sluneční koupání. Leží poblíž populárních letovisek Costa Adeje a Playa de las Américas, což umožňuje snadný přístup k různým rekreačním a zábavním aktivitám. Zdejší pláž je čistá a klidná, a přesto se v okolí nachází restaurace, bary a obchody pro dokonalý relaxační pobyt. Pro golfové nadšence je nedaleko Costa Adeje Golf Club s prvotřídními hřišti a úchvatnými výhledy na oceán. Díky své výhodné poloze a příjemnému klimatu je Playa Paraiso oblíbeným místem pro dovolenou i trvalé bydlení, přinášející klidné prostředí pro odpočinek a zároveň dostatek možností pro aktivní vyžití.

Nemovitost na mapě

K prodeji: Moderní vila, Španělsko - Tenerife