Pozemek se stavebním povolením, Praha 9 - Hrdlořezy

Pozemek se stavebním povolením, Praha 9 - Hrdlořezy

Pozemek se stavebním povolením, Praha 9 - Hrdlořezy

ID: 0864

  • Plocha pozemku 437 m²
  • Podlahová plocha domu 257 m²
  • Ložnice 3
  • Koupelna 2
  • Cena 12 500 000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Pozemek s projektem a stavebním povolením
  • Cleková plocha pozemku 437 m²

Další informace o nemovitosti

Tento pozemek se stavebním povolením o celkové ploše 437 m² se nachází v klidné části Prahy 9 - Hrdlořezy. Pozemek je určen k výstavbě samostatného rodinného domu. V projektu se počítá s domem o dispozici 4+kk a celkové podlahové ploše 257 m², se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím. 

První nadzemní podlaží bude rozděleno na zádveří, šatnu, WC, hlavní obytný prostors kuchyní a jídelní částí, dále spíž a sklad se samostatným přístupem z pozemku. Z obývací a jídelní části kuchyně se nachází vstup na venkovní terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se bude nacházet chodba, 3 ložnice se šatnou a 2 koupelny s WC. Na hraně pozemku se nachází elektřina, voda i kanalizace. Topení v rodinném domě bude řešeno tepelným čerpadlem, na střeše objektu je počítáno s fotovoltaickými panely. Projekt v obývacím pokoji počítá s krbovou vložkou s teplovzdušným rozvodem do horních místností.

Na dům v projektu navazuje terasa a 2 venkovní parkovací stání. Podzemní podlaží zahrnuje sklepy a technickou místnost.

Výstavbu domu lze realizovat také bez podzemního podlaží a vnitřní dispozice si může budoucí majitel změnit dle svých požadavků a představ. V lokalitě budou postaveny celkem 3 nové rodinné domy na 3 samostatných pozemcích. 

Lokalita - Praha 9 - Hrdlořezy

Hrdlořezy jsou klidná lokalita s výbornou dostupností do centra města (20 min. HMD). Oblast je obklopena přírodou a nabízí možnosti pro relaxaci i outdoorové aktivity. Nabízený pozemek přímo sousedí s Přírodním parkem Smetanka a sportovním hřištěm. V těsné blízkosti se nachází rovněž nedávno revitalizované koryto Rokytky – meandry Rokytka. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost jako školy, obchody a restaurace.
 

Galerie fotografií

Nemovitost na mapě

Pozemek se stavebním povolením, Praha 9 - Hrdlořezy