Elegantní vila s udržovanou zahradou a výhledy, Praha 4 - Braník

Elegantní vila s udržovanou zahradou a výhledy, Praha 4 - Braník

Elegantní vila s udržovanou zahradou a výhledy, Praha 4 - Braník

ID: 0846

 • Obytná plocha 600 m²
 • Pozemek 1197 m²
 • Ložnice 7
 • Koupelny 3
 • Cena 49 980 000 Kč

Další informace o nemovitosti

 • Okrasná zahrada situovaná na jihozápad
 • Zimní zahrada
 • Krb
 • Sauna a jacuzzi
 • Posilovna
 • Altán s venkovní kuchyní

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji vilu, která se nachází v klidné zástavbě pražského Braníka a je obklopena perfektně udržovanou okrasnou zahradou situovanou na jihozápad. Vila nabízí velkorysé bydlení ve třech obytných podlažích se spa centrem v suterénu. Tato elegantní nemovitost byla postavena v roce 2010 a je v perfektním stavu připravena k okamžitému nastěhování.

Přízemí vily je charakterizováno hlavní obytnou částí a prostornou vstupní halou. Z centrální haly je samostatný přístup do všech místností. Na vstupní prostor navazuje zimní zahrada s francouzskými dveřmi a příjemným výhledem do venkovní zeleně. Elegantní obývací pokoj nabízí krb a nachází se nejblíže u vstupu do domu. Dále zde nelazneme samostatnou kuchyň v tradičním historizujícím stylu a oddělenou jídelnu s orientací do zahrady. V přízemí je pak poslední místnost, která nabízí zcela individuální využití a může sloužit jako TV místnost, pokoj pro hosty či libovolně naplní potřeby nového majitele.

V první patře nalezneme hlavní ložnici s velkou šatnou a koupelnou. Ve stejném patře je pak další ložnice s vlastní koupelnou a poslední pokoj. Je zde také vstup na prostronou čtvercovou terasu s výhledem do zahrady, která nabízí naprosté soukromí a klid. Poslední nejvyšší podlaží domu nabízí otevřenou dispozici s knihovnou. Budoucím majitelům může sloužit jako prostorný salonek či pracovna.

V suterénu domu nalezneme spa centrum s prostorem pro domácí posilovnu, saunu a vířivku. Dále zde nalezneme technické zázemí domu a místnost pro domácí práce.

Udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a okrasnou zelení se rozpíná do svahu, v horní části pak naleznem příjemný altán s venkovní kuchyní a prostorem pro grilování. Nemovitost je vybavena podlahovým vytápěním, bezpečnostním systémem, dřevěnými okny či automatickou závlahou zahrady. Parkování je řešeno garáží pro dva vozy. 

 

Lokalita - Praha 4 - Braník

Čtvrť Braník se nachází na východním břehu Vltavy jižně od centra Prahy. Nalezneme zde přírodní památku Branické skály či výhled na městské střechy z lesní vyhlídky Dobeška. Na Branické ulici a v jejím okolí se nachází několik restaurací a stylových kaváren a sídlí tu Branické divadlo. Co se týče sportovního vyžití, lokalita nabízí populární cyklostezku táhnoucí se podél řeky Vltavy od centra města  až na Zbraslav, Golf & Country club Hodkovičky či sportovní areál Hamr. 

Nemovitost na mapě

Elegantní vila s udržovanou zahradou a výhledy, Praha 4 - Braník