Horský chalet Kaiya, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Horský chalet Kaiya, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Horský chalet Kaiya, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

ID: H2CLTT

  • Obytná plocha 125 m²
  • Ložnice 4
  • Koupelna 2
  • Garáž Ano
  • Cena 1 250 000 EUR

Další informace o nemovitosti

  • 4 ložnice
  • Terasa
  • Zahrada
  • Garáž a venkovní parkování
  • Žádaná lokalita

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's International Realty představuje Chalet Kaiya se čtyřmi ložnicemi a plně vzrostlou zahradou. Nachází se ve vyhledávané oblasti Les Praz v Chamonix. Tato lokalita je proslulá panoramatickým výhledem na masiv Mont Blanc a těší se celoročnímu slunečnímu svitu. Lyžařský vlek La Flégère, golfové hřiště a malebná vesnička Les Praz jsou vzdáleny pouhých pět minut chůze.

První patro: Světlý, otevřený obývací prostor se skládá z obývacího pokoje se vstupem na jihozápadně orientovaný balkon s výhledem na Mont Blanc, jídelního koutu a plně vybavené kuchyně. Díky velkým oknům je z tohoto patra nádherný výhled. Z jídelny je přístup na terasu o rozloze 20 m² s nádherným výhledem na Les Drus. Schody vedou také přímo do soukromé zahrady a na prostornou terasu.

Přízemí: vstupní hala s praktickou šatnou, tři dvoulůžkové ložnice, z nichž dvě mají přímý vstup na zahradu. Tyto tři ložnice mají společnou koupelnu s vanou a samostatnou sprchovou místnost, obě s umyvadlem a toaletou.

Spodní patro: Prostorná hlavní ložnice s vlastní koupelnou se švédskou saunou, dvojitým umyvadlem a sprchovým koutem. Dobře vybavená technická místnost rovněž poskytuje dostatek úložného prostoru. 

Součástí domu je uzavřená garáž o rozloze 17 m², která nabízí dostatek prostoru pro uložení lyží, kol a dalšího sportovního vybavení. K dispozici je také venkovní parkovací místo.

Lokalita - Francie - Chamonix-Mont-Blanc

Chalet se nachází ve vesničce Les Praz, jen kousek od centra města Chamonix-Mont Blanc, ležícím v Horní Savojsku na východě Francie nedaleko hranic s Itálií a Švýcarskem. Chamonix-Mont Blanc patří k nejznámějším horským střediskům na světě a slouží jako výchozí bod na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc s nadmořskou výškou 4 809 m.n.m. V roce 1924 se v Chamonix konaly zimní olympijské hry, dodnes je město oblíbeným letoviskem zimních sportů. Lokalita nabízí mnoho turistických atrakcí, které stojí za to navštívit, je tu například lanovka, která vás doveze pod samotný vrchol hory o m.n. m.3 777, která dodnes drží světový rekord největšího převýšení na světě. Nachází se také zde tzv. Step into the void, skleněná kukaň s kilometrovou propastí. V Chamonix se také nachází Mer de Glace, druhý největší ledovec v Alpách s délkou přes sedm kilometrů. Místní restaurace a bistra pak nabízí tradiční pokrmy jako fondue, raclette nebo tartiflette (zapékané brambory se sýrem reblochon) a vynikající francouzská vína. 

Nemovitost na mapě

Horský chalet Kaiya, Francie - Chamonix-Mont-Blanc