Luxusní vila se zahradou, Praha-západ, Průhonice

Luxusní vila se zahradou, Praha-západ, Průhonice

Luxusní vila se zahradou, Praha-západ, Průhonice

ID: 0831

 • Obytná plocha 533,8 m²
 • Pozemek 3 277 m²
 • Terasy a balkón 149,5 m²
 • Ložnice 4
 • Koupelna 4
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Prostorná zahrada
 • 3 krby
 • Klimatizace
 • Podlahové vytápění
 • Nabíjecí stanice pro elektromobily
 • Koupací jezírko
 • Moderní zabezpečovací systém
 • Solární panely
 • Luxusní vybavení

Další informace o nemovitosti

Sotheby’s Int. Realty Czech Republic nabízí k prodeji luxusní, designově vybavenou vilu se zahradou a koupacím jezírkem, zasazenou v žádané lokalitě Průhonic. Vila se nachází ve velmi klidné slepé ulici na rozhraní lesa a řeky Botiče, nemovitost tak poskytuje dokonalé soukromí a klid.

Dům je navržen v čistém a nadčasovém stylu, interiér byl v letošním roce (2023) částečně zrekonstruován s využitím nejmodernějších materiálů a zařizovacích předmětů. Interiér se rozprostírá ve třech nadzemních podlažích a nabízí velkorysou obytnou plochu o velikosti více než 500 m², se 4 ložnicemi a 5 koupelnami včetně vnitřního wellness s parní lázní.

Pro chvíle relaxace a společného setkávání jsou v prvním nadzemním podlaží dva obývací pokoje s ambientním osvětlením, krbem a vstupem na terasu. Jedinečnou atmosféru dokresluje velké akvárium s živými korály a exotickými rybami. Druhému obývacímu pokoji dominuje krb s obložením z mramoru, na vzdušný prostor dále navazuje jídelna s výhledy do zahrady. Součástí interiéru je kompletně vybavená kuchyň s americkou lednicí a vinotékou.

V horních podlažích najdeme soukromou část vily, kde jsou umístěny 4 ložnice, každá s vstupem na terasu či balkon, a 3 samostatné koupelny. Ke každé ložnici náleží šatna s nábytkem na míru, v hlavní ložnici má i krb a en-suite koupelnu. V posledním podlaží, podkrovní části se nachází místnost využitelná jako další ložnice či pracovna a samostatná koupelna. Součástí nadstandardního vybavení jsou plovoucí podlahy s akustickou izolací, dále dvouvrstvá masivní podlaha z exotického dřeva wenge, v kombinaci s dřevem z bílého dubu, v koupelnách keramická dlažba. Celý prostor velkoryse prosvětlují dřevěná okna s dvouvrstvým izolačním sklem. Koupelny jsou vybaveny značkovou sanitou Villeroy & Boch, Grohe, Dornbracht. 

Příjemnou teplotu zajišťuje v létě klimatizace v každé místnosti, v zimě tepelné čerpadlo (instalované v roce 2022) v kombinaci s plynovými kotly, podlahové vytápění doplňují designové radiátory. Spotřeba elektřiny je řešena solárním systémem, panely jsou umístěny v zadní části zahrady. Naprostý pocit bezpečí zajišťuje elektronický zabezpečovací alarm napojený na pult centrální ochrany JABLOTRON, dále vnitřní a venkovní detektory a vstupní protipožární dveře v bezpečnostní třídě 3.

Na interiér navazuje venkovní terasa s posezením a výhledem na koupací jezírko s bezchlorovým čisticím systémem. K domu náleží také vzrostlá a udržovaná zahrada (2 900 m²) s automatickým zavlažováním ze studny s čerpadlem. Zahrada nabízí množství zákoutí k relaxaci a kombinaci okrasných květin, dřevin a bylinek.

K domu náleží prostorná garáž pro 3-4 vozy s nabíjením pro elektromobily poháněné solárním systémem. V suterénu se nachází sklad a technické zázemí. 

Lokalita - Praha-západ, Průhonice

Průhonice jsou žádanou lokalitou a oblíbeným rodinným zázemím pro nejnáročnější klienty. Nespornou výhodou je vynikající dopravní dostupnost, autem je to 6 km od Prahy po dálnici D1 - EXIT 6, či veřejnou autobusovou dopravou 15 minut do Prahy na stanici metra trasy C. Oblíbeným místem k relaxaci či sportovním aktivitám je populární Průhonický park a mezi nejvýznamější památky lokality patří zámek s románským kostelem Narození Panny Marie. Je zde veškerá občanská vybavenost: škola, školka, dětské hřiště či skatepark, zdravotní středisko, lékárna, banky, a velké množství kvalitních restaurací a kaváren. Široké spektrum nákupních možností pak představuje komerční zóna v sousední obci Čestlice. 
 

Nemovitost na mapě

Luxusní vila se zahradou, Praha-západ, Průhonice