Rodinná vila se zahradou, Praha-západ – Průhonice

Rodinná vila se zahradou, Praha-západ – Průhonice

Rodinná vila se zahradou, Praha-západ – Průhonice

ID: 0825

 • Obytná plocha 470 m²
 • Pozemek 1 310 m²
 • Ložnice 5
 • Koupelny 4
 • Cena 85 000 Kč

Další informace o nemovitosti

 • Spa se saunou a jacuzzi
 • Krb
 • Terasy
 • Bezpečnostní systém
 • 5x parkování

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k pronájmu částečně zařízenou rodinnou vilu v lukrativní lokalitě v Průhonicích, s vynikající občanskou vybaveností v okolí, na dosah od Průhonického zámku a parku. 

Vila se rozprostírá do dvou pater a nabízí 5 ložnic, 4 koupelny, spa se saunou a jacuzzi a upravenou zahradu se vzrostlými stromy. 

V přízemí domu se nachází prostorná centrální hala, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem a francouzskými okny se vstupem na krytou terasu a zahradu, ložnice s velkou koupelnou a druhým vstupem na terasu, ložnice pro hosty se vstupem do kuchyně a vstupní chodba s toaletou. V privátní části domu je dále umístěna šatna s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchou, dětskou vanou a toaletou a vstup do prostorné garáže.

V patře nalezneme galerii, druhý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na velkou terasu, hlavní ložnici s vestavěnými skříněmi a dvěma vstupy na terasu a další dvě ložnice, z nichž jedna se pyšní velkou šatnou. Dále zde nalezneme plně vybavenou koupelnu se saunou, jacuzzi a relaxační zónou a čtvrtou koupelnu se sprchou a vanou, toaletou a vstupem na terasu. Z horní terasy vede navíc schodiště přímo do zahrady. 

Podlahy domu jsou zdobeny dubovými parketami ve vzoru rybí kosti a dlažbou. Vila nabízí centrální vysavač, elektrické žaluzie a rolety, půdní úložný prostor a je chráněna alarmem. 

K domu náleží garáž pro dva vozy a 3 parkovací stání na pozemku.

Lokalita - Praha-západ, Průhonice

Průhonice jsou cílem návštěvníků z celé republiky a nabízí vynikající občanskou vybavenost a rekreační zázemí pro své obyvatele. Nespornou výhodou je vynikající dopravní dostupnost, autem je to 6 km od Prahy po dálnici D1 - EXIT 6, či veřejnou autobusovou dopravou 15 minut do Prahy na stanici metra trasy C. Oblíbeným místem k relaxaci či sportovním aktivitám je populární Průhonický park a mezi nejvýznamější památky lokality patří zámek s románským kostelem Narození Panny Marie. Je zde veškerá občanská vybavenost: škola, školka, dětské hřiště či skatepark, zdravotní středisko, lékárna, banky, a velké množství kvalitních restaurací a kaváren. Široké spektrum nákupních možností pak představuje komerční zóna v sousední obci Čestlice. 

Nemovitost na mapě

Rodinná vila se zahradou, Praha-západ – Průhonice