K prodeji: Villa Calebis, Chorvatsko - Rogoznica

K prodeji: Villa Calebis, Chorvatsko - Rogoznica

K prodeji: Villa Calebis, Chorvatsko - Rogoznica

ID: CR559

 • Obytná plocha 290 m²
 • Pozemek 730
 • Vyhřívaný bazén Ano
 • Koupelna 4
 • Ložnice 4
 • Cena 2 400 000 EUR

Další informace o nemovitosti

 • Výhled na moře
 • Moderní design
 • Vyhřívaný bazén
 • Letní terasa
 • Relaxační zóna s vířivkou

Další informace o nemovitosti

Tato elegantní nemovitost s nádherným výhledem na moře se nachází v klidné zátoce nedaleko chorvatské Rogoznice, necelých 50 km od Splitu. Je obklopena typicky středomořskou zelení se vzrostlými stromy a nabízí naprosté soukromí. Tato impozantní vila svým architektonickým řešením upoutá pozornost a dokonale zapadá do okolního prostředí. Vila se nachází na vyvýšeném pozemku o rozloze 730 m² a rozkládá se na třech podlažích. Vyniká atraktivním exteriérem, moderním interiérem a výhledem na moře.

Stylový interiér zaujme množstvím přirozeného světla a kombinací nábytku vyrobeného na zakázku doplněného moderními detaily. Důmyslně řešené dispozice nabízí maximální využití prostoru, výsledkem je tak mimořádný komfort pro celoroční pobyt. V přízemí domu se nachází garáž, sklad, technická místnost, posilovna a relaxační zóna s vířivkou. Vnitřní schodiště vede do prvního patra se čtyřmi ložnicemi, každá s vlastní koupelnou. Všechny ložnice mají nádherný výhled a přístup na balkon, který obklopuje celé patro.

V horním patře se nachází plně vybavená moderní kuchyň, jídelna s designovými židlemi vyrobenými na zakázku a obývací pokoj. Z celého horního patra je přístup na prostornou terasu s vyhřívaným bazénem a venkovním prostorem s letní kuchyní, grilem a jídelním koutem. Ideální zázemí pro setkávání s přáteli či rodinou v obklopení středomořské atmosféry. K domu náleží také udržovaná a zahrada s ambientním osvětlením, které v noci dodává pobytu neopakovatelnou atmosféru. Klidná poloha v blízkosti moře, úchvatný výhled na moře, vysoký standard dokončení, krátká vzdálenost významných kulturních a historických památek a turistických atrakcí či mezinárodního letiště. Vila Calebis je ideálním rodinným domem, který zároveň představuje vynikající investiční příležitost pro případný pronájem.

Lokalita - Chorvatsko - Rogoznica

Město Rogoznica nabízí strategickou polohu a je pomezím severního a jižního Jadranu. Rogoznica je považována za nejbezpečnější přístav Jadranského pobřeží a je výborným výchozím bodem pro všechny výlety do okolí. Kromě romantických pláží a výhledů na moře, se zde nachází slané jezero Dračí oko, které potěší svou flórou a faunou, skalami vysokými až 24 metrů a je opředeno četnými legendami. Kromě přírody, slunce a mořského vánku vás potěší zdejší kvalitní biodinamická vína či čerstvé mořské plody. 
 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Villa Calebis, Chorvatsko - Rogoznica