Rodinný dům na golfovém hřišti, Beskydy - Ostravice

Rodinný dům na golfovém hřišti, Beskydy - Ostravice

Rodinný dům na golfovém hřišti, Beskydy - Ostravice

ID: 0748

  • Obytná plocha 150 m²
  • Pozemek 1028 m²
  • Koupelna 2
  • Ložnice 3
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Golfové hřiště
  • Moderní minimalistická novostavba
  • Terasy
  • Nízkoenergetická náročnost
  • Panoramatické výhledy

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji moderní rodinný dům s podlahovou plochou 150 m² nacházející se na pozemku o velikosti 1028 m² na golfovém hřišti v krajině podhorské obce Ostravice v Beskydech. Minimalistická novostavba s jihovýchodní orientací a výhledy na Lysou horu je ideální pro klidné rodinné bydlení. 

Nemovitost nabízí velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní se spíží a jídelnou. Prostor je lemován velkoformátovými francouzskými okny propojujícími interiér s exteriérem a navazující na dřevěnou terasu, z níž se otevírají výhledy na panorama krajiny.

V odpočinkové části domu se nachází hlavní ložnice se soukromou šatnou a vlastní koupelnou s vanou. Dále zde nalezneme další dvě soukromé ložnice a druhou koupelnu se sprchovým koutem.

V poslední části domu nechybí technické zázemí a další úložný prostor.

Nemovitost definuje minimalistická architektura, přírodní materiály, jednoduché geometrické tvary a nízkoenergetická náročnost. Kromě terasy dům nabízí střechu pokrytou vegetací, která slouží jako další prostor k odpočinku.

Lokalita - Beskydy, Ostravice

Podhorská obec Ostravice leží v centru Beskyd. Okolí vybízí k rekreačnímu a sportovnímu vyžití. Na své si přijdou turisté i lyžaři, oblast je proto vyhledávána v letním i zimním období. Okolí je protkáno bohatými turistickými trasami, jež vedou po horských hřebenech, údolími horských potoků či klidných zákoutí. Milovníky přírody nadchnou malebné kopce, slunné louky, příkré srázy, vyhlídky či původní přírodní společenstva. Své služby nabízí místní restaurace či horské hotely a chaty. K dispozici jsou rehabilitační zařízení, kryté bazény, tenisové kurty a sauny. Ostravice kromě jiného nabízí golfové hřiště Golf & Ski Resort Ostravice, které se v průběhu zimního období mění na běžkařskou trať. V pěší vzdálenosti je Lysá Hora či náměstí v Čeladné. Ostrava je vzdálená 25 minut automobilem, Frýdek-Místek 10 minut. Golfové hřiště nabízí spa centrum či kvalitní restauraci.

Nemovitost na mapě

Rodinný dům na golfovém hřišti, Beskydy - Ostravice