K prodeji: Vila Prestige, Chorvatsko - Rogoznica

K prodeji: Vila Prestige, Chorvatsko - Rogoznica

K prodeji: Vila Prestige, Chorvatsko - Rogoznica

ID: N5FH4S

  • Obytná plocha 280 m²
  • Pozemek 775 m²
  • Koupelna 4
  • Ložnice 3
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Přímý přístup k moři
  • Klidná lokalita
  • Vyhřívaný bazén
  • Spa
  • Molo k ukotvení lodě

Další informace o nemovitosti

Villa Prestige nadchne svou vynikající polohou přímo na pobřeží a představuje idylické spojení moderní architektury a středomořského přírodního prostředí. Vila se nachází v klidné lokalitě nedaleko města Rogoznica, v jedné z nejatraktivnějších destinací Dalmácie, s nedotčenými plážemi a zátokami, uprostřed památkek UNESCO a u jednoho z nejoblíbenějších přístavů marina Frapa.

Vila Prestige svým současným designem exteriéru a moderním interiérem umocněným špičkovým vybavením poskytuje vysoký standard bydlení s maximálním komfortem, funkčností a absolutním soukromím. Každý detail této elegantní vily byl pečlivě promyšlen a vzniklo tak útočiště s jedinečným výhledem na moře.

Nemovitost je rozdělena do dvou podlaží. Přízemí s konceptem otevřeného prostoru se skládá z moderní a plně vybavené kuchyně s barem, jídelny a obývacího pokoje s krbem a subtropickou zahradou. Velké prosklené stěny otevírají obývací prostor do exteriéru a vybízí tak k trávení času venku. Venkovní prostor je charakterizován prostornou terasou s vyhřívaným bazénem, venkovní kuchyní s velkým jídelním stolem, salonkem a udržovanou zahradou se středomořskou vegetací. V přízemí se dále nachází wellness se saunou, posilovna, koupelna a technická místnost.

Po schodišti se dostaneme do horního patra, které je soukromou částí domu a nabízí tři velké ložnice s vlastními koupelnami, dostetkem úložného prostoru a s výhledy na moře.

Interiér této vily je zalitý přirozeným světlem díky velkoformátovým oknům a poskytuje výhled na moře téměř z každého rohu nemovitoasti. Vila je vybavena podlahovým vytápěním, centrálním audio systémem, centrálním vysavačem a klimatizací v každém pokoji.

Nemovitost má přímý přístup k moři, kde je možné ukotvit loď a nabízí parkoviště pro tři vozidla.

 

Lokalita - Chorvatsko - Rogoznica

Město Rogoznica nabízí strategickou polohu a je pomezím severního a jižního Jadranu. Rogoznica je považována za nejbezpečnější přístav Jadranského pobřeží a je výborným výchozím bodem pro všechny výlety do okolí. Kromě romantických pláží a výhledů na moře, se zde nachází slané jezero Dračí oko, které potěší svou flórou a faunou, skalami vysokými až 24 metrů a je opředeno četnými legendami. Kromě přírody, slunce a mořského vánku vás potěší zdejší kvalitní biodinamická vína či čerstvé mořské plody. 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Vila Prestige, Chorvatsko - Rogoznica