Mám zájem

Byt s předzahrádkou v srdci Malé Strany, Praha 1 - Malá Strana

Byt s předzahrádkou v srdci Malé Strany, Praha 1 - Malá Strana

Byt s předzahrádkou v srdci Malé Strany, Praha 1 - Malá Strana

ID: 0732

  • Obytná plocha 120 m²
  • Předzahrádka 15 m²
  • Koupelna 1
  • Ložnice 2
  • Cena 19 900 000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Novostavba ve dvoře
  • Dům barokního architekta Kiliána Ignáce Dientzenhofera
  • Vinný sklep

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji novostavbu rozprostírající se ve dvoře jednoho z nejstarších domů Malé Strany, který byl postaven českým architektem a představitelem vrcholného baroka Kiliánem Ignácem Dientzenhoferem a kompletně zrekonstruován. 

Tento výjimečný obytný prostor s dispozicí 3+kk byl vystavěn přímo v zahradě dvora klasického barokního malostranského domu, nacházejícího se jen několik kroků od ostrova Kampa. Jedná se o samostatnou jednopodlažní jednotku s vlastní předzahrádkou o velikosti 15 m².

Byt je charakterizován přiznaným trámovím a vysokými stropy. Velká francouzská okna jsou orientována na jih, čímž nabízí dostatek vzdušnosti a světla po celý den a výhledy do zahrady a na vzrostlý strom. 

Nemovitost se prodává ve stavu shell & core a nabízí tak možnost dotvořit si interiér podle vlastních preferencí a vkusu.

K bytu náleží sklepní prostor, který je připraven k vybudování vinného sklepa. 

Lokalita - Praha 1 - Malá Strana

Malá Strana patří k nejpůvabnějším částem Prahy, skrývající nespočet historických skvostů, jako například Kampu, Čertovku, Malostranské náměstí, úpatí Petřínského vrchu a v neposlední řadě západní část Karlova mostu. Oblast Malé Strany patří k nejprestižnějším pražským lokalitám, zejména díky skutečnosti, že se zde nachází sídlo parlamentu, sídlo vlády České republiky, některá ministerstva nebo zastupitelské úřady mnoha států. Malá Strana se chlubí i dobrou dopravní dostupností, dostanete se sem snadno metrem, tramvají i autem.

Nemovitost na mapě