K prodeji: Horský ski in&out penthouse, Švýcarsko - Zermatt

K prodeji: Horský ski in&out penthouse, Švýcarsko - Zermatt

K prodeji: Horský ski in&out penthouse, Švýcarsko - Zermatt

ID: FQK9SN

  • Obytná plocha 244 m²
  • Koupelna 4
  • Ložnice 4
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Závěsný designový krb
  • Ski in&out
  • Balkón
  • Soukromý výtah
  • Privátní spa

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji výjimečný penthouse se 4 ložnicemi a 4 ensuite koupelnami. Tento velkolepý mezonetový penthouse se rozprostírá v polovině druhého a v celém třetím nejvyšším patře designového rezidenčního chatetu situovaného v oblíbené oblasti Tuftra přímo u sjezdovky. Tuftra je jediná lokalita, která nabízí ubytování, kde můžete obout lyže přímo na prahu dvěří a sjet až k vleku.

Do mezonetu v obou patrech vede soukromý výtah. Vstupem do nemovitosti ve spodním patře se ocitnete ve velkorysé hale obklopené třemi ložnicemi. Dvě z nich jsou orientovány na jih s výhledem na Matterhorn a mají společný balkon. Dvě velké rohové ložnice mají dvojité stropy a ensuite koupelny s volně stojícími vanami.

Když dorazíte do nejvyššího patra po schodech či výtahem, ocitnete se v prostoru mezi  otevřenou moderní kuchyní a vstupem do privátního spa. Spa je propojeno s hlavní ložnicí v zadní části bytu a nabízí saunu a perličkovou vířivku, která je přístupná přes koupelnu. Zmíněná kuchyně se snídaňovým barem je ve středu bytu a dokonale se hodí k pohoštění hostů. V protějším rohu najdete společenský salonek mírně oddělený od zbytku nemovitosti závěsným krbem. Velké skleněné posuvné dveře vpředu umožňují přístup na balkón s pohádkovými výhledy.

K budově se snadno dostanete jakýmkoli dopravním prostředkem a autobusová zastávka je v docházkové vzdálenosti. Při konstrukci společných prostor byly použity prémiové materiály a je o ně pravidelně pečováno správcem budovy.

Lokalita - Švýcarsko - Zermatt

Zermatt je městečko nacházející se na úpatí švýcarské hory Matterhorn v německy mluvící části kantonu Valais ve Švýcarsku. Zermatt je považován za jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek ve Švýcarsku a je rovněž místem, ze kterého se nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Matterhorn a odkud se podnikají výpravy na výstup na vrchol této ikonické hory. Dnes v něm najdeme dokonalé zázemí pro turisty, lyžaře i horolezce. V celém Zermattu není dovolena automobilová doprava, je možné se sem dostat se veřejnou dopravou či taxíkem či využívat stejně jako místní obyvatelé elektromobily, přičemž na elektřinu jezdí i železnice. Jednou ze zdejších turistických atrakcí je tzv. gornergratská zubačka, první švýcarská elektrická dráha z roku 1898. Zájemce dopraví na horu Gornergrat do výšky 3089 metrů, odkud se naskýtá strhující výhled na Matterhorn, ledovec Gornergletscher a nejvyšší švýcarskou horu Dufourspitze (4634 m). Nadšeným lyžařům je v Zermattu a jeho okolí k dispozici více než 360 km upravených sjezdovek, pro pěší turisty je tu řada značených turistických tras. Nechybí zde ani vyhlášené retaurace, bary či butiky s luxusními oděvy a šperky.

Nemovitost na mapě

K prodeji: Horský ski in&out penthouse, Švýcarsko - Zermatt