K prodeji: Horský chalet Nanouk, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

K prodeji: Horský chalet Nanouk, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

K prodeji: Horský chalet Nanouk, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

ID: CH3-999

  • Obytná plocha 360 m²
  • Pozemek 1 351 m²
  • Koupelna 8
  • Ložnice 9
  • Cena 2 700 000 EUR

Další informace o nemovitosti

  • 9 ložnic
  • Krb
  • Spa se saunou a jacuzzi
  • Úschovna lyží

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji chalet Nanouk, který se nachází v srdci francouzkých Alp v Les Houches.

Tato nemovitost v tradičním vysokohorském stylu se rozprostírá na 360 m² a je zasazena do alpské přírody avšak nepostrádá blízkost společenského vyžití. Chalet Nanouk se nachází na strategickém místě jen několik kroků od lyžařského areálu Bellevue v Les Houches.

Budoucí majitel ocení malebné výhledy na alpské panorama či blízkou vzdálenost do centra města, lanovku nebo dokonce vlakové nádraží. 

Chalet se rozkládá na třech podlažích a nabízí prostorný obývací pokoj s krbem, 9 soukromých ložnic, 8 koupelen, 2 moderní kuchyně a dva společenské salónky. Po turistickém výšlapu či celodenním lyžování oceníte relax v soukromém spa, které nabízí finskou saunu či vířivku. 

 

 

Lokalita - Francie- Les Houches, Chamonix-Mont-Blanc

Chalet se nachází ve vesničce Les Houches, jen 12 minut autem od centra města Chamonix-Mont Blanc, ležícím v Horní Savojsku na východě Francie nedaleko hranic s Itálií a Švýcarskem. Chamonix-Mont Blanc patří k nejznámějším horským střediskům na světě a slouží jako výchozí bod na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc s nadmořskou výškou 4 809 m.n.m. V roce 1924 se v Chamonix konaly zimní olympijské hry, dodnes je město oblíbeným letoviskem zimních sportů. Lokalita nabízí mnoho turistických atrakcí, které stojí za to navštívit, je tu například lanovka, která vás doveze pod samotný vrchol hory o m.n. m. 3 777, která dodnes drží světový rekord největšího převýšení na světě. Nachází se také zde tzv. Step into the void, skleněná kukaň s kilometrovou propastí. V Chamonix se také nachází Mer de Glace, druhý největší ledovec v Alpách s délkou přes sedm kilometrů. Místní restaurace a bistra pak nabízí tradiční pokrmy jako fondue, raclette nebo tartiflette (zapékané brambory se sýrem reblochon) a vynikající francouzská vína. 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Horský chalet Nanouk, Francie - Chamonix-Mont-Blanc