K prodeji: Horský chalet Valentina, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

K prodeji: Horský chalet Valentina, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

K prodeji: Horský chalet Valentina, Francie - Chamonix-Mont-Blanc

ID: CH3-875

  • Obytná plocha 256 m²
  • Pozemek 1 700 m²
  • Koupelna 4
  • Ložnice 5
  • Cena 3 900 000 EUR

Další informace o nemovitosti

  • 5 ložnic
  • Krb
  • Spa se saunou
  • Terasa
  • Vířivka

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji chalet Valentina, který se nachází v srdci francouzkých Alp. Nemovitost se nachází na lukrativním místě, které nabízí vysoký počet slunečných dnů po celý rok a dechberoucí výhledy na nejvyšší horu Alp Mont Blanc či pompézní Les Drus. Nachází se v blízkosti lyžarského areálu La Flegere a oblíbeného golfového hřiště. 

Tato výjimečná nemovitost v tradičním alpském stylu nabízí celkem 10 pokojů a z toho pět soukromých prostorných ložnic. Dále se pyšní velkorysou terasou a udržovanou vzrostlou zahradou. 

Chalet se rozprostírá ve třech patrech a v rámci jeho výstavby byly použity kvalitní materiály. V patře na úrovni zahrady nalezneme dvě ložnice, reprezentativní obývací pokoj s krbem a velkoformátovými okny a katedrálovým stropem. Na obývací prostor navazuje kuchyň s žulovou pracovní deskou, která je vybavena moderními spotřebiči a byla navržena na míru italskými designery.

Z kuchyně se vstupuje na terasu, kde se kromě jídelního a relaxačního prostoru nachází také vířivka s výhledem do japonské zahrady. Vrchní patro slouží k odpočinku a nabízí hlavní ložnici s en-suite koupelnou a vlastním balkonem s výhledem na hory. Dále zde nalezneme druhou šatnu a koupelnu a další dvě ložnice s koupelnou a mezipatro.

Součástí nemovitosti je pak další budova, která nabízí soukromé spa se saunou. Dále se zde nachází kancelář, prádelna a dvougaráž se skladovacími prostory.

Lokalita - Francie - Les Tines, Chamonix-Mont-Blanc

Chalet se nachází ve vesničce Les Tines, jen 10 minut autem od centra města Chamonix-Mont Blanc, ležícím v Horní Savojsku na východě Francie nedaleko hranic s Itálií a Švýcarskem. Chamonix-Mont Blanc patří k nejznámějším horským střediskům na světě a slouží jako výchozí bod na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc s nadmořskou výškou 4 809 m.n.m. V roce 1924 se v Chamonix konaly zimní olympijské hry, dodnes je město oblíbeným letoviskem zimních sportů. Lokalita nabízí mnoho turistických atrakcí, které stojí za to navštívit, je tu například lanovka, která vás doveze pod samotný vrchol hory o m.n. m.3 777, která dodnes drží světový rekord největšího převýšení na světě. Nachází se také zde tzv. Step into the void, skleněná kukaň s kilometrovou propastí. V Chamonix se také nachází Mer de Glace, druhý největší ledovec v Alpách s délkou přes sedm kilometrů. Místní restaurace a bistra pak nabízí tradiční pokrmy jako fondue, raclette nebo tartiflette (zapékané brambory se sýrem reblochon) a vynikající francouzská vína. 

 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Horský chalet Valentina, Francie - Chamonix-Mont-Blanc