Mám zájem

Venkovské sídlo, Třebichovice - Středočeský kraj

Venkovské sídlo, Třebichovice - Středočeský kraj

Venkovské sídlo, Třebichovice - Středočeský kraj

ID: 0300

 • Obytná plocha 310 m²
 • Pozemek 2 002 m²
 • Ložnice 3
 • Koupelna 2
 • Dům pro hosty ano
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Obytná plocha 310 m²
 • Pozemek 2 002 m²
 • Luxusní vybavení
 • Venkovní kuchyň
 • Vyhřívaný bazén
 • Dům pro hosty
 • Kompletně zařízené
 • Soukromí

Další informace o nemovitosti

Sotheby’s Int. Realty Czech Republic nabízí k prodeji luxusní venkovské sídlo ve Středních Čechách. 

Objevte kouzlo venkova aniž byste se vzdali jen špetky pohodlí a luxusu. Tato naprosto jedinečná nemovitost se nachází v malé vesnici Třebichovice, vzdálené přibližně 30 minut jízdy z Prahy směr Kladno. 

Historická budova prošla od základů náročnou rekonstrukcí pod vedením zkušených architektů. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původních historických prvků a jejich nenásilné propojení s moderními materiály a technologiemi. Rekonstrukci a design provedla renomovaná designérka Martina Schultes.

Tato půvabná nemovitost disponuje 310 m2 obytné plochy rozdělené do dvou podlaží. Dům stojí v pravidelně udržované zahradě s plochou 2 002 m2, která tak poskytuje dostatek prostoru pro několik chill-out zón nebo vyhřívaný bazén. Součástí zahrady je i zcela samostatný zahradní dům pro hosty, na který navazuje venkovní posezení s ohništěm, grilem a velkým stolem pro letní posezení s přáteli. Díky vysoké kamenné zdi zajištěno naprosté soukromí.

Hlavní dům má celkem dvě obytná patra a jedno patro praktických sklepů pro uložení zahradního náčiní, ale například vhodných i pro vybudování vinného sklípku nebo sauny. Dům má celkem dva samostatné vstupy, přístupné po širokém schodišti. Dvě vstupní haly na sebe navazují a poskytují mimo jiné i dostatek prakticky řešených úložných prostor. Aktuálně nejvíce používaný vstup Vás přivede do elegantně zařízeného vstupního prostoru, který zároveň slouží i jako knihovna a pracovní kout. Levé křídlo spodního patra domu je tvořeno útulným a prostorným obývacím pokojem s velkou pohodlnou pohovkou a TV. Součástí tohoto otevřeného prostoru, jehož dominantou je kamenná zeď a dřevěné stropní trámy, je i jídelní část volně přecházející v moderně zařízenou kuchyňskou linku s barovým posezením. Součástí výbavy kuchyně je i populární dvoukřídlá lednice.
Pravé křídlo domu tvoří prostorná a stylově zařízená ložnice pro hosty, kde vládne příjemná uklidňující atmosféra. V této části domu se dále nachází druhá vstupní hala, která je jakýmsi rozcestníkem domu. Z haly tak lze vstoupit nejen do levého křídla, ale také do nadstandardně prostorné koupelny s elegantní samostatně stojící vanou, velkým sprchovým koutem a oblíbeným dvou umyvadlem. Samozřejmostí jsou stylové dekorace nebo vyhřívaná podlaha. Z haly lze dále vystoupat po moderním schodišti do druhého patra domu, které je primárně určeno pro soukromí majitelů a slouží jako klidová část domu. Nachází se zde dětský pokoj plný denního světla a na míru řešeného nábytku s množstvím vychytávek a úložných prostor. Přes chodbu od dětského pokoje je umístěna hlavní manželská ložnice, jejíž součástí je i chill-out zóna určená k pohodlnému sledování televize nebo četbě dobré knihy. K hlavní ložnici náleží i walk-in šatna se snově nadýchaným kobercem. Horní patro disponuje i druhou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a designovou sanitou. 

Veškeré vybavení a zařízení tohoto luxusního venkovského sídla bylo vybráno tak, aby vytvořilo tu správnou atmosféru pro odpočinek a útěk od ruchu města. Navzdory stáří budovy se povedlo vytvořit skvělé technické zázemí. Při rekonstrukci byly vybudovány zcela nové elektrické rozvody, přívody plynu a vody. Vytápění domu lze vzdáleně ovládat pomocí mobilní aplikace. Dům je dále zabezpečen alarmem včetně kamer a napojení na bezpečnostní agenturu s dojezdem několika málo minut. Parkování až pro 4 automobily je možné přímo v zahradě domu, několik dalších aut lze také zaparkovat u zadní brány, parkování je možné i na návsi vesnice. 

Nemovitost nabízíme i k dlouhodobému pronájmu.

Lokalita - Třebichovice, Středočeský kraj

Díky napojení na dálnici D7 se lze pohodlně během 15ti minut dostat na letiště Václava Havla, do centra Prahy pak do 30ti minut. Nemovitost se nachází severozápadně od Prahy v blízkosti někdejšího královského města Slaný, které poskytuje veškerou občanskou dostupnost, stejně tak jako kulturní vyžití. Samotná nemovitost je obklopena zelení.
 

Nemovitost na mapě