K prodeji: Tropická vila s bazénem, Karibik - ostrovy Turks a Caicos

K prodeji: Tropická vila s bazénem, Karibik - ostrovy Turks a Caicos

K prodeji: Tropická vila s bazénem, Karibik - ostrovy Turks a Caicos

ID: CWL9BL

 • Obytná plocha 280 m²
 • Pozemek 11 735m2
 • Bazén 1
 • Koupelna 4
 • Ložnice 5
 • Cena 3 600 000 EUR

Další informace o nemovitosti

 • Venkovní bazén
 • Karibik
 • 5 ložnic
 • Výhled na oceán
 • Umístění přímo v zátoce

Další informace o nemovitosti

Tento dům s 5 ložnicemi, 4 koupelnami a středomořskou atmosférou se nachází na severním pobřeží s výhledem na malebnou zátoku Turtle Cove na karibských ostrovech Turks a Caicos. Nemovitost díky svému umístění nabízí panoramatické výhledy na severní pobřeží, přičemž z každé místnosti v přízemí je také přístup na terasu s bazénem. Pozemek je pěkně upravená s původní tropickou vegetací a kvetoucími keři spolu s několika odrůdami palem.

Na vzdušně pojatý interiér navazuje venkovní prostor s bazénem a odpočinkovou zónou. Okolní zahrada a pozemek jsou protkány místy, ze kterých si lze vychutnat romantické výhledy na oceán a západy slunce. V hlavním domě se nachází 3 ložnice a 2 koupelny, jedna částečná a vybavená kuchyně s ostrůvkem a jídelní kout. Obývací prostor zaujme klenutými stropy s trámovím u tmavého dřeva. Velkoformátová okna a dveře propojují útulný interiér s nádhernými výhledy.

Na hlavní dům navazuje bytová jednotka s vlastním vchodem, vybaveným kuchyňským koutem, terasou a grilem. S hlavním domem sousedí i samostatný dům pro hosty s 1 ložnicí, v interiéru se nachází obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, ložnice s en-suite koupelnou. Je tu také přístup na soukromou terasu s grilem a vířivkou. Hlavní dům se 3 ložnicemi je v současné době obýván majitelem a studio apartmán a samostatný dům pro hosty s 1 ložnicí jsou krátkodobě pronajímány, nemovitost tak představuje zajímavou investiční příležitost.

 

Lokalita - Karibik, ostrovy Turks a Caicos

Souostroví Turks a Caicos rozkládající se na ploše asi 430 km² se dělí na dvě skupiny – na západě leží ostrovy Caicos, které představují asi 90% rozlohy, a žije na nich přibližně 80% obyvatelstva, zatímco na východě se nachází pouze dva malé obydlené ostrovy Turks. Tyto dvě ostrovní skupiny jsou od sebe odděleny 35 kilometrů širokým průlivem. Součástí je ostrov Providenciales, který se může pochlubit jednou z nejkrásnějších pláží světa Grace Bay Beach a je označována perlou Karibiku. Turks a Caicos je vynikající destinací pro vyznavače potápění a šnorchlování. Smithův útes v Provo je jednou z nejoblíbenějších potápěčských lokalit této oblasti. Atraktivitu místa umocňuje množství korálových útesů nacházejících se podél celého zálivu Grace Bay.

Nemovitost na mapě

K prodeji: Tropická vila s bazénem, Karibik - ostrovy Turks a Caicos