Mám zájem

Stylový byt 4+kk v blízkosti parku Stromovka, Praha 7 - Holešovice

Stylový byt 4+kk v blízkosti parku Stromovka, Praha 7 - Holešovice

Stylový byt 4+kk v blízkosti parku Stromovka, Praha 7 - Holešovice

ID: 0703

  • Obytná plocha 98 m²
  • Koupelna 1
  • Ložnice 2
  • Cena 16 400 000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Populární lokalita
  • Výtah
  • Nábytek na míru
  • Ihned k nastěhování

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sothebys Int. Realty nabízí k prodeji stylový světlý byt o celkové výměře 99,7 m² v prvním nadzemním podlaží nárožního domu jen několik kroků od Průmyslového paláce, Výstaviště Praha a oblíbeného pražského parku Stromovka. 

Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s obývací a jídelní částí a je prosvětlen díky oknům po celém svém obvodu. Obývací pokoj je oddělen od moderní kuchyně posuvnou prosklenou kovovou zástěnou. 

Kuchyň nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru a světlo díky praktickému oknu. 

V bytě se dále nachází další dvě soukromé ložnice, z nichž jedna slouží v současné době jako dětský pokoj na míru navržený pro dvě děti a druhou je hlavní ložnice s prosklenými průhledy do haly a velkými okny. 

Byt dále nabídne moderní na míru vyrobenou šatnu z dubového dřeva, masivní dřevěné parkety, vestavěné na míru zabudované skříně, koupelnu, samostatnou toaletu a sklep.

Garážové stání je k dispozici v podzemních garážích v Centru Stromovka.

 

Lokalita - Praha 7, Holešovice

Tato lokalita je populární hlavně pro svou skvělou dostupnost do centra města, které je vzdáleno pouhé dvě zastávky tramvají nebo pěšky během několika málo minut. Tato trendy oblast se nachází mezi dvěma městskými parky, Letenské sady a Stromovka. Druhý ze jmenovaných parků prošel v nedávné době kompletní rekonvalescencí a patří k jednomu z nejkrásnějších pražských parků. V této čtvrti vládne bohatý kulturní život, nachází se tu mimo jiné Národní galerie, Technické muzeum či artové kino Bio Oko. Dále se zde nachází velké množství restaurací, obchodů, škol i školek.

Nemovitost na mapě