Mám zájem

Obchodní dům na prestižní adrese, Praha 1 - Staré Město

Obchodní dům na prestižní adrese, Praha 1 - Staré Město

Obchodní dům na prestižní adrese, Praha 1 - Staré Město

ID: 0686

  • Celková plocha 1381 m²
  • Terasy 60 m²
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Prestižní adresa
  • Kancelářské prostory
  • Komerční prostory
  • Terasy

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí pronájem obchodního domu, sestávajícího z komerčních a kancelářských prostor na výjimečné adrese v samotném srdci Prahy. Tato elegantní budova ze třicátých let minulého století, postavena ve funkcionalistickém stylu dle návrhu architekta Adolfa Foehlera, nabízí plochu o celkové velikosti 1 381 m², rozprostírající se na 6 nadzemních podlažích a 2 podzemních. Ve třech nejvyšších patrech se nachází také terasy o celkové velikosti 60 m².

Celý dům je prakticky členěn tak, aby poskytl dostatek prostoru pro užívání ke komerčním účelům, ale zároveň nabídl zázemí i pro kanceláře. První tři podlaží (s celkovou plochou 450 m²) tvoří ideální prostory pro retail či prodejnu, sklady se nachází v suterénu budovy. Prosklený parter budovy s vchodem na nároží tvoří nepřehlédnutelnou prezentaci a vybízí kolemjdoucí k návštěvě. Zbývající nadzemní podlaží mohou být využita jako prostor pro kanceláře. Praktické členění interiéru umožňuje flexibilní uspořádání od open space až po jednotlivé kancelářské místnosti. Každé patro disponuje kuchyňkou a toaletami. Pásové okenní plochy propouští do interiéru množství světla a zároveň nabízí nádherné výhledy na ulici Na Příkopě. 

Interiéry v současnosti prochází rozsáhlou renovací, je možné je dále upravit dle požadavků a přání nájemce. 

Lokalita - Praha 1, Staré Město

Staré Město představuje výjimečnou lokalitu v samotném srdci metropole s jednou z nejvýznamnějších nákupních tříd Česka, ulicí Na Příkopě. Ta funguje jako spojnice mezi Václavským náměstím a Náměstím republiky a láká návštěvníky z celého světa. Nachází se zde zároveň množství obchodů renomovaných světových značek, vyhlášených restaurací, barů a dalších podniků. Během pár minut chůze lze dojít ke Stavovskému divadlou, na Staroměstské náměstí či k Obecnímu domu. Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje několik stanic metra či tramvajové zastávky v těsné blízkosti. 

Nemovitost na mapě