Mám zájem

Rodinný dům se zahradou, Praha 9 - Starý Hloubětín

Rodinný dům se zahradou, Praha 9 - Starý Hloubětín

Rodinný dům se zahradou, Praha 9 - Starý Hloubětín

ID: 0677

 • Obytná plocha 356 m²
 • Zahrada 378 m²
 • Balkón 4
 • Koupelna 3
 • Ložnice 8
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Klidná lokalita
 • Zahrada
 • Čtyřpodlažní dům
 • Lodžie a balkóny
 • Mramorové schodiště

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji dispozicně velkorysý rodinný dům o velikosti 356 m² se zahradou v rezidenční lokalitě pražského Hloubětína. Klidná oblast, ze které je to kousek do přírody a díky dobré dopravní dostupnosti zároveň kousek i do centra metropole. 

Tento rodinný dům, postavený v 90. letech minulého století, nabízí dohromady čtyři podlaží obytného prostoru. Fasádu domu zdobí žulový obklad, který mu dodává typický retro vzhled. Dominantu interiéru tvoří mramorové schodiště, které upoutá v prostorné hale ihned při vstupu do domu. V prvním podlaží se nachází veškeré technické zázemí včetně prádelny, garáže, sklepa, dílny a technické místnosti (kotelny). Hlavní obytný prostor se nachází ve druhém podlaží, čítající obývací pokoj s krbem a jídelním koutem, oddělenou kuchyň, dále pak samostatnou jednotku 2+kk s kuchyňským koutem, koupelnou a vlastním vstupem. 

Třetí nadzemní podlaží je rozděleno na 5 místností (ložnic), jedna z nich s prostornou šatnou. Poslední podkrovní patro nabízí prostor pro vybudování dalšího obytného zázemí.

V současnosti je ve druhém podlaží vybudován byt 2 + kk s vlastním odděleným vchodem zvenku, ale i s možností přímého vstupu ze schodiště v domě. Budoucí majitelé tak mohou tuto samostatnou bytovou jednotku případně pronajímat. 

Garáž nabízí prostor pro dvě vozidla (případně jedno větší), další parkovací stání je k dispozici na dvoře, u vjezdu podél domu či na nájezdu před domem. 

Lokalita - Praha 9, Starý Hloubětín

Starý Hloubětín, území původní vsi lemované meandry řeky Rokytky, byl připojen k Praze v roce 1922. Klidná lokalita v sobě kombinuje atmosféru rodinného života s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, obchodní dům Hloubětín) a množstvím příležitostí pro sportovně relaxační aktivity. Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje nedaleká stanice metra, zastávky tramvaje i autobusu. Za zelení se můžete vydat během 10 minut chůze do přírodního parku Smetanka (Hořejší rybník), Klánovice-Čihadla (Kyjský rybník), či lesoparku Lehovec. Pro sportovní vyžití jsou zde k dispozici plavecký bazén a tenisové kurty. 

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Zuzana Veselá

Broker

Broker - Zuzana Veselá

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.