Mám zájem

Výjimečný pozemek na výstavbu rekreačního domu - Pustevny, Beskydy

Výjimečný pozemek na výstavbu rekreačního domu - Pustevny, Beskydy

Výjimečný pozemek na výstavbu rekreačního domu - Pustevny, Beskydy

ID: 0666

  • Pozemek 2711 m²
  • Inženýrské sítě Ano
  • Klidná lokalita Ano
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji mírně svažitý pozemek pro výstavbu rekreačního domu o celkové rozloze 2 711 m² na Pustevnách ve výjimečné lokalitě nejoblíbenějšího střediska Beskyd. Areál Pustevny je významnou křižovatkou turistických cest. Pustevnám dominují dále dřevěné stavby postavené v lidovém slohu Dušanem Jurkovičem. Pozemek sousedí s rozvojovým územím Hotelu Tanečnica. Jsou přístupné a u hranice pozemků jsou přípojky inženýrských sítí (elektřina, vodovod a kanalizace). Jedná se o poslední pozemky, na kterých lze v okolí Pusteven stavět. Lze je využít na výstavbu dvou menších domů nebo postavit jeden větší. Pozemky lze prodat i zvlášť. 

Lokalita - Beskydy, Pustevny

Pustevny je sedlo v Moravskoslezských Beskydech nedaleko Radhoště, které patří k obci Prostřední Bečva. Bylo pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili do roku 1874. Pro Pustevny jsou typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století na návrh architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se zde lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka. Pod vrcholem Tanečnice otevřeli v roce 2019 panoramatickou Stezku Valašska.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Martin Berka

Broker

Broker - Martin Berka

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.