K prodeji: Vila s vlastním přístavištěm, Itálie - Sardinie

K prodeji: Vila s vlastním přístavištěm, Itálie - Sardinie

K prodeji: Vila s vlastním přístavištěm, Itálie - Sardinie

ID: 6594

 • Obytná plocha 650 m²
 • Pozemek 7500 m²
 • Soukromá pláž a přístaviště Ano
 • Koupelny 8
 • Ložnice 8
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Soukromé přístaviště
 • Klimatizace
 • Parkování
 • Slaný bazén
 • Žádaná lokalita

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji úchvatnou vilu, kterou si nechala postavit v 80. letech slavná italská stylistka a podnikatelka Mariuccia Mandelli aka Krizia. Byla zamilovaná do Sardinie a do Porto Ronondo, tak si vybrala Punta Volpe pro své letní sídlo. Vzniklo tedy velkolepé sídlo na pobřeží s úchvatným výhledem na moře. Jedná se o jedno z nejúspěšnějších a nejvytříbenějších prací známého architekta Gianniho Gamondiho.

Vila se vyznačuje záměrně scénografickým vchodem, který je navržen tak, aby umožnil hostům, kteří sestoupí po schodišti směrem k velkému čtvercovému vstupnímu nádvoří, vychutnat si nádherné panorama nábřeží, kde se nečekaně objeví ostrov Tavolara. Upravená zahrada, která obklopuje nemovitost, se skládá z bohaté středomořské vegetace, původních esencí a majestátních palem, které dokonale ladí s vilou. Na zahradě je k dispozici bazén se slanou vodou, vířivka, terasy a relaxační zóny. K vile náleží také přístaviště. 

Vila je rozdělená na dvě podlaží. V přízemí se nachází prostorný dvojitý obývací pokoj, jídelna, audio místnost, pracovna. Dále zde naleznete tři ložnice, přičemž každé náleží vlastní koupelna. První ložnice disponuje šatnou a soukromou terasou se samostatným vchodem. Druhá ložnice má také terasu a má výhled do zahrady. Třetí ložnice s teraso má výhled na moře. Na stejném patře se dále nachází nachází prostorná kuchyň s prostornou terasou, kde se nachází jídelní kout obklopený zelení, dále plně vybavená venkovní kuchyň a gril s pecí na dřevo.

Velké venkovní lodžie s výhledem na moře jsou zařízeny s velkou elegancí. Z  jídelní a obývací části si můžete užívat pohled na okolní přírodu a nádherný výhled na moře.

Vila se pak rozvíjí ve druhém nižším patře na "úrovni zahrady" dokonale integrované a skryté do přírodního prostředí. Toto patro se skládá z obývacího prostoru pro hosty, samostatné kuchyně, jídelny a čtyř ložnic, z nichž každá má vlastní koupelnu.

Tato nemovitost je dokonalou reprezentací architektonické elegance a respektu k přírodě.

Lokalita - Sardinie, Porto Rotondo, Punta Volpe

Letovisko Porto Rotondo (pobřeží Costa Smeralda severně od Olbie) patří k těm nejexkluzivnějším na ostrově, je zajímavé architekturou a přístavní promenádou. Tato oblast je častým cílem dovolených hereckých hvězd a nejrůznějších celebrit, přístav je plný přepychových jachet. Za povšimnutí stojí kostel San Lorenzo s dřevořezbami s výjevy z Bible, malý přístav, je zde i divadlo. Městečko se jmenuje podle kruhového náměstí. Nejznámější pláží je Ira. Směrem od Porto Rotondo na sever je pláž Cala Petra Ruja, Cala Liscia Ruja a posléze také pláž Cala Di Volpe. Můžete také patřit k těm šťastným co si mohou vyfotit "slona" a dále nesmíte minout krásný mys Capricciolli s malými kouzelnými zálivy a skalami, malinké pláže, písečné duny a samozřejmě průzračné smaragdové moře.

Nemovitost na mapě

K prodeji: Vila s vlastním přístavištěm, Itálie - Sardinie