Mám zájem

Exkluzivní byt 4 + 1 ve 23. patře rezidence V Tower, Praha 4 - Pankrác

Exkluzivní byt 4 + 1 ve 23. patře rezidence V Tower, Praha 4 - Pankrác

Exkluzivní byt 4 + 1 ve 23. patře rezidence V Tower, Praha 4 - Pankrác

ID: 0635

 • Obytná plocha 147 m²
 • Terasa 42 m²
 • Parkování 2
 • Koupelny 2
 • Ložnice 2
 • Cena 78,000,000 Kč

Další informace o nemovitosti

 • Luxusní vybavení
 • Prémiové technologie
 • Klimatizace
 • Služby concierge 24h recepce
 • SPA, fitness, bazén, kino a další služby v budově
 • Sklep 16,4 m²

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji exkluzivní byt s dispozicí 4 + 1 ve 23. patře unikátní výškové budovy V Tower s výhledem na celou Prahu a její dominanty, jako je Pražský hrad, Vyšehrad či Žižkovskou věž. 104 metrů vysoký mrakodrap se nachází na Pankrácké pláni nedaleko centra metropole. 

Díky poloze, nadstandardním technologiím, designu, použití těch nejlepších materiálů, službám a výhledu získáte komfortní a bezkonkurenční bydlení v oblacích v nejvyšší budově srdce Evropy. Rezidenti mohou v budově využívat servis 24 hodinové recepce, fitness, SPA, privátní kino a klubové patro nebo golfový trenažér. V budově naleznete dětský koutek i konferenční sál. Někteří ocení rychlodobíjecí stanici pro elektromobily.

Služby concierge jsou na úrovni luxusních rezidenčních projektů z New Yorku či Londýna, což dělá tuto rezidenci naprosto výjimečnou ve střední Evropě. Členové concierge Vám svojí nápomocí zpříjemní každý den vašeho života. Pomohou Vám nejen s venčením domácích mazlíčků, zajištěním lístků do kina, ale převezmou za Vás například i důležitou poštovní zásilku. V budově je také moznost využití mnoha doplňkových služeb, jako je zajištění úklidu, hlídání dětí, čistírna a mnoho dalších. Bydlení ve V Tower je zkrátka to pravé pro ty nejnáročnější klienty.

Z bytu je výhled do tří světových stran a je dokola obklopen terasou, na kterou je přístup ze všech pokojů. Na levé straně bytu při vstupu se nachází prostorný severozápadně orientovaný obývací pokoj, ze kterého je vstup do moderně řešené kuchyně.

S kuchyní sousedí pokoj, který je vhodný jako pracovna. Další dveře, které jsou zároveň naproti vstupním dveřím, vedou do ložnice s vlastní koupelnou. Tím se dostaneme i do pravé části bytu, kde se nachází hlavní ložnice s šatnou a vlastní prostornou koupelnou, která disponuje vanou i sprchovým koutem.

Všechny pokoje v bytu propojuje elegantní podlouhlá centrální chodba, ve které jsou umístěné vestavěné úložní prostory, skříně, ale také toaleta pro hosty.

V celém bytě jsou použité ty nejlepší materiály a technologie. Po celém bytě jsou umístěny ovladače na teplotu a osvětlení. Nedílnou součástí bytu jsou vestavěné skříně, luxusní elektrospotřebiče a designový nábytek. V ložnicích naleznete koberec, zatímco ve zbytku bytu se rozléhají dřevěné podlahy. V obou ložnicích jsou také zatmívací rolety.

K bytu náleží dvě parkovací stání a dva sklepy v prvním podzemním podlaží.

Měsíční poplatky jsou včetně energií ve výši 13 000 Kč.

 

 

Lokalita - Praha 4, Pankrác

V Tower se nachází na Pankrácké pláni pláni v Praze 4, severovýchodně od křižovatky ulic Pujmanové a Milevská, na hranici Krče a Nuslí, nedaleko trojmezí s Podolím. Okolí je bohaté na zeleň, mezinárodní školy, golfová hřiště, obchodní centrum a sportoviště. Do centra města je výborná dostupnost jak autem, tak i MHD. V blízkosti se nachází stanice červené linky metra C Pankrác.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Marek Treček

Investment Opportunities

Broker - Marek Treček

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.