Další informace o nemovitosti
Další informace o nemovitosti
Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji moderní nově postavenou vilu s rozlehlým pozemkem, obklopenou přírodou a v naprostém soukromí. Vila byla postavena dle návrhu architekta Serge Lipského, díky čemuž má vila originální design a disponuje prostornou dispozicí, nadstandardně vysokými stropy a nádhernými výhledy do zahrady ze všech místností.
Přízemí vily je koncipováno jako jeden velký otevřený prostor s výměrou 110 m² a stropy o výšce 4 m. Zde je zamýšlen obývací prostor a kuchyně s jídelnou s přímým vstupem na venkovní terasu. Díky výšce stropů je toto patro ideální pro i pro domácí galerii.
V prvním patře se nachází dvě ložnice - každá s vlastní koupelnou a prostory pro zabudované šatní skříně. Dále je na patře hlavní ložnice s prostorem pro šatnu, vlastní koupelnou a výhledem do zahrady.
V druhém patře je místnost s vlastní koupelnou, kterou lze využít jako další ložnici, pokoj pro hosty, či pracovnu, a je zde i střešní terasa s výměrou 65 m². V suterénu vily je garáž pro dva vozy a technické zázemí domu. U domu se nachází i původní vinný sklípek.
Naprostou dominantou nemovitosti je rozlehlá zahrada s plně vzrostlými stromy a jablečným sadem. Díky své velikosti se zde nabízí velká variabilita využití, s možností přidání tenisové kurtu či tréninkové golfové jamky. Součástí zahrady je i jezírko s přepadem vody a bazén.