Světlý byt 3+kk, Praha 1 – Staré město

Světlý byt 3+kk, Praha 1 – Staré město

Světlý byt 3+kk, Praha 1 – Staré město

ID: 0536

  • Obytná plocha 147 m²
  • Po rekonstrukci Ano
  • Výtah Ano
  • Koupelna 1
  • Ložnice 2
  • Cena 26 949 000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Ihned k nastěhování
  • Dům i byt po kompletní rekonstrukci
  • Sdílená recepce
  • Gurmet pasáž

Další informace o nemovitosti

Czech Repulic Sotheby’s Int. Realty přináší k prodeji luxusní byt v samotném centru Prahy.

Světlý byt se dvěma ložnicemi ve čtvrtém patře původně barokního domu v prestižním projektu Palác Dlouhá. Srdcem celého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je díky jihovýchodní orientaci a umístění v rohu domu plný přirozeného světla – atmosféru ještě umocňují vysoké stropy a dvoukřídlé dveře, díky kterým se dá celý prostor dále otevřít a propojit s okolními místnostmi. Kromě toho dispozice bytu nabízí dva pokoje – každý z nich má vlastní vchod, jeden z nich je propojený s obývacím pokojem a je tak vhodný k využití jako pracovna nebo pokoj pro hosty. V bytě je jedna koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta pro hosty a prostorná technická místnost s přípravou pro pračku a sušičku, druhou koupelnu je v případě potřeby možné zřídit v jedné z ložnic. Prostorná hala nabízí díky nikám ve stěnách dostatek místa na vestavěné skříně pro další úložný prostor. Travertinové obklady v koupelnách, masivní dřevěné podlahy a originální prvky jako interiérové dveře respektující art deco styl celého projektu, dřevěná špaletová okna s mosaznými kličkami nebo štukové ozdoby dokreslují jedinečnou atmosféru celé nemovitosti.

Palác Dlouhá je výjimečný projekt luxusního bydlení v srdci pražského Starého Města. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení, dodatečný komfort zajišťuje recepce. Nákupní Gurmet Pasáž v přízemí potěší všechny labužníky svým širokým výběrem čerstvých mezinárodních i lokálních potravin ve spojení s kreativitou jednotlivých konceptů. Ranní kávu a vyhlášenou kremroli si můžete ke snídani koupit u Cukráře Skály, na oběd zajít do prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers a steak na exkluzivní večeři pořídíte v proslulém řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente.¨

 

Lokalita - Praha 1, Staré Město

Dlouhá ulice je vyhlášená řadou skvělých restaurací – stačí jmenovat La Bottega Bistroteka, Bistro Sister Hany Michopulu nebo Lokál. V těsné blízkosti je řada nejznámějších pražských pamětihodností jako je Týnský chrám, Anenský klášter nebo Staroměstské náměstí, stejně jako nejprestižnější pražská prodejní třída Pařížská. Veškeré praktické nákupy pohodlně zařídíte v nedalekých obchodních centrech Palladium nebo Kotva, které jsou, stejně jako metro B – Náměstí Republiky i zastávka tramvaje Dlouhá třída, vzdálené jen pár minut chůze.

Nemovitost na mapě

Světlý byt 3+kk, Praha 1 – Staré město