Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle

Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle

Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle

ID: 0891

 • Obytná plocha 510 m²
 • Pozemek 862 m²
 • Ložnice 7
 • Koupelna 6
 • Garáž Ano
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Moderní technologie
 • Špičkové materiály
 • Atraktivní lokalita
 • Výhledy na panorama Prahy
 • Fotovoltaika na střeše
 • Podlahové vytápění
 • Stropní chlazení
 • Sauna a vířivka
 • Dokončená hrubá stavba

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby‘s Int. Realty nabízí k prodeji stavbu elegantní vily v pokojném prostředí rezidenční části pražské Chuchle. Kvalitní architektonický návrh, moderní technologie a použité špičkové materiály jsou samozřejmostí, příjemným bonusem je nepochybně lokalita. Umístění na konci ulice v bezprostřední blízkosti zeleně zajišťuje dostatek klidu a soukromí, poloha v horní části Chuchle nahoře na kopci pak neopakovatelné výhledy na panorama Prahy. Kromě velkoryse navržených sdílených prostor pro společné chvíle návrh nabízí i promyšlené rozvržení vnitřní plochy i dostatek soukromí pro každého člena rodiny nebo případné návštěvy, stejně jako prakticky řešené úložné prostory a technické zázemí. 

Vila má celkem čtyři podlaží – tři nadzemní jsou navrženy s ohledem na jednotlivé potřeby domácnosti – přízemí je určeno pro společné chvíle a společenský život, což podtrhuje i propojení s venkovními terasami a zahradou. V druhém podlaží je prostorná manželská master bedroom a pokoje pro ostatní členy rodiny nebo hosty, v třetím je pak prostor pro relaxaci a odpočinek. V podzemním podlaží se nachází prostorný sklep a technické zázemí domu – i v těchto místnostech je podlahové topení, což zajištuje maximální komfort a dokonalou izolaci. 

Během dosavadní výstavby byly použity ty nejkvalitnější stavební technologie – hliníková okna Schüco s trojskly v nejvyšší bezpečnostní třídě a maximální střešní izolace. Tento záměr a snaha o minimální energetickou náročností reflektují i další prvky, se kterými se v projektu počítá: fotovoltaika na střeše, větrání s rekuperací, podlahové vytápění nebo stropní chlazení. Na pozemku je dále vydatný vrt se studnou umožňující v případě zájmu vlastní vodu mimo řad. 

Vila se v tuto chvíli nachází ve fázi dokončené hrubé stavby se stavební připraveností pro navazující profese: vytápění, kanalizace, chlazení a elektroinstalace. Součástí prodeje je projekt s platným stavebním povolením, studie interiéru a projekt pro jeho realizaci a projekt zahrady. Díky těmto faktorům je možné obratem vilu dokončit (samozřejmostí je případné předání kontaktů na dosavadní dodavatele a zajištění dokončení stavby) nebo zcela přizpůsobit vlastním představám. 

 

 

Lokalita - Praha - Velká Chuchle

Vrchní Velká Chuchle je klidná rezidenční čtvrť obklopená ze všech stran zelení: přírodní parky Radotínské skály, Radotínsko-Chuchelský háj nebo přírodní rezervace Slavičí údolí jsou ideální pro rodinné vycházky i sportovní aktivity, další cyklistické trasy jsou v okolí – stačí jmenovat Karlštejn, Karlické údolí nebo brdské Hřebeny. V nedalekém Radotíně je přírodní biotopové koupaliště i kvalitní restaurace, například Musa Restaurant. Navzdory umístění na okraji města je zde ideální dopravní dostupnost – do centra Prahy se autem dostanete za cca 15 min, díky napojení na Pražský okruh je pohodlně dostupná dálnice na Plzeň, Brno i Strakonice, samozřejmostí je i fungující veřejná doprava.

Galerie fotografií

Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle
Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle
Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle
Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle Gallery - Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle

Nemovitost na mapě

Moderní rodinná vila, Praha - Velká Chuchle