Rodinná vila u lesa, Praha 12 - Točná

Rodinná vila u lesa, Praha 12 - Točná

Rodinná vila u lesa, Praha 12 - Točná

ID: 0842

 • Obytná plocha 301 m²
 • Pozemek 953 m²
 • Ložnice 3
 • Koupelny 2
 • Cena 25 000 000 Kč

Další informace o nemovitosti

 • Pozemek se vstupem do lesa
 • Vnitřní vyhřívaný bazén
 • Spa s jacuzzi a saunou
 • Centrální vysavač
 • Bezpečnostní systém
 • Garáž

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji rodinnou vilu, která je zasazena do prostorného pozemku, jenž se nachází přímo u lesa v klidné lokalitě Prahy 12. Nabízí tak ideální prostředí k rodinnému bydlení. Vila byla vystavena v roce 2000 a je charakterizována atypickým dispozičním řešením, vzdušnými světlými prostory a přímým vstupem z pozemku do lesa, kde můžete čerpat energii na čerstvém vzduchu a užívat si tak výjimečné spojení s přírodou. 

Nemovitost se rozprostírá do dvou nadzemních a jednoho podzemního podlaží. V přízemí se nachází společenská část domu, dominantou prostoru je prosvětlený obývací pokoj, jemuž propůjčují útulnou atmosféru velká krbová kamna a doplňují ji designové dřevěné obklady na stropech a výhledy do udržované zahrady se vzrostlou vegetací. Z obývacího pokoje vedou po pravé straně prosklené dveře přímo do místnosti s vnitřním vyhřívaným bazénem s protiproudem. Bazén nabízí automatickou údržbu, přelivový systém a speciální osvícení vodní plochy. Na bazén navazuje sauna, jacuzzi a toaleta s přípravou na sprchu. Po levé straně od obývacího pokoje pak nalezneme moderní kuchyň vybavenou prémiovými materiály a spotřebiči, množstvím úložného prostoru a mramorovou pracovní deskou. Z obývacího prostoru lze vstoupit na přední terasu orientovanou do okrasné zahrady nebo zadní terasu orientovanou k lesu. Terasy jsou přístupné i z vnitřního bazénu, kde lze prostor otevřít na obě strany a bazén tak propojují obě části zahrady. 

V horním patře vily nalezneme soukromou část určenou k odpočinku. Po schodech z dubového dřeva se dostaneme do prostoru, který nabízí tři samostatné ložnice, všechny s vlastními šatnami a dvě prostorné koupelny.  

Z hlavní chodby lze vnitřním prostorem vstoupit do prostorné garáže s dálkovým ovládáním hlavních vjezdových i garážových vrat. 

V suterénu domu pak nalezneme úložné prostory s policovým systémem, prádelnu s domovním sběrem prádla a místnost s technickým zázemím domu, kde je ovládací panel k tepelnému čerpadlu, elektrokotel a automatické systémy pro údržbu bazénu.

Osvětlení domu je z limitované edice značky Orion. Nemovitost je vybavena interiérovými dveřmi z masivu, mramorovými parapety a většina interiérových prvků a vybavení byla vyrobena na míru. Okna jsou vybavena skly speciálně upravenými proti přímým slunečním paprskům a jsou akustická. Dům nabízí centrální vysavač, videotelefon a je chráněn bezpečnostním systémem.

Lokalita - Praha 12 - Točná

Městská čtvrť Točná se nachází v jižní části Prahy, jihozápadně od Cholupic a severozápadně od obce Dolní Břežany. Točná je zajímavá z hlediska přírodních památek, je jedinou obcí na pravém břehu Vltavy, která leží zároveň v Praze a i v Brdské vrchovině. Dům se rozprostírá v klidném prostředí na konci slepé ulice na hranici přímo u lesa. Co se týče dopravní dostupnosti, do centra Prahy se autem dostanete do 20 minut. Je zde dobrá občanská vybavenost. V pěší vzdálenosti od domu naleznete mateřskou školu, obchod s potravinami či autobusovou zastávku MHD.

Nemovitost na mapě

Rodinná vila u lesa, Praha 12 - Točná