Mám zájem

Designový byt 2+1 v prestižní čtvrti, Praha 6 - Bubeneč

Designový byt 2+1 v prestižní čtvrti, Praha 6 - Bubeneč

Designový byt 2+1 v prestižní čtvrti, Praha 6 - Bubeneč

ID: 0676

  • Obytná plocha 112 m²
  • Balkón 1
  • Koupelna 1
  • Ložnice 1
  • Cena 28,000,000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Prestižní lokalita
  • Balkón
  • Sklep
  • Po rekonstrukci
  • Možnost dokoupit garážové stání

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby's Int. Realty nabízí k prodeji prostorný byt 2+1 o velikosti 112 m² v přízemí domu v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč na Praze 6. Komorní třípodlažní bytový dům nabízí klid a dostatek soukromí, okna ložnice a obývacího pokoje jsou orientována do zahrady lemované vzrostlou zelení. Investor vtisknul rezidenci novou tvář, přidal špičkové materiály, a přesto uchoval genius loci. Rekonstrukce domu probíhala pod taktovkou věhlasného ateliéru AI Design Evy Jiřičné a Petra Vágnera. Krásu střídmé architektury pozvedá umělecké ztvárnění – foyer zdobí umělecká fotografie Karin Zadrick, a pět metrů vysoká skleněná vitráž Ryby od mezinárodně uznávané umělkyně Míly Fürstové. 

O design bytu se postaral německý kreativec Stephan Schilgen, který patří k nejvýraznějším interiérovým designérům současnosti. Dominantou interiéru je prostorný obývací pokoj se samostatnou kuchyní. V obývacím pokoji jsou francouzská okna se vstupem na balkon. Zajímavým prvkem je štuk na stěnách v designu betonu, který podtrhuje masivní podlaha. Kuchyňskou linku v černém matném provedení zdobí elektrický sporák značky Everhot a zrcadlová deska, která celý okolní prostor prosvětluje.

V bytě se dále nachází ložnice s okny orientovanými do zeleně, dostatek úložných prostor nabízí vestavěné skříně. Bydlení budoucím majitelům zpříjemní smarthome systém.

K bytu je možné dokoupit garážové stání.

Lokalita - Praha 6, Bubeneč

V jedné z neprestižnějších lokalit Prahy 6, v Bubeneči, se nachází na strategicky i logisticky výhodném místě jeden z nejstarších domů v Bubenči, který dýchá historií. V této diplomatické čtvrti se nachází velké množství ambasád, významných institucí i předních mezinárodních škol. To vše s výbornou dostupností do centra města, na metro i na letiště. Během dvou minut dojdete do oblíbeného parku Stromovka, kousek dále se nachází i klidné Šárecké údolí. Dům se nachází v poklidné památkově chráněné zóně, jejíž ulice lemují obrovské vzrostlé stromy a dotváří tak velkolepý charakter místa.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Natálie Kupcová

Luxury Rental Specialist

Broker - Natálie Kupcová

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.