Mám zájem

Rezidenční  bydlení s venkovním plaveckým bazénem, Praha 2 – Vinohrady

Rezidenční bydlení s venkovním plaveckým bazénem, Praha 2 – Vinohrady

Rezidenční bydlení s venkovním plaveckým bazénem, Praha 2 – Vinohrady

ID: 0625

  • Celkový počet jednotek 2
  • Počet volných jednotek 2

O projektu

  • Kompletně zařízené
  • Po rekonstrukci
  • Prémiové materiály
  • Zahrada s venkovním bazénem a lehátky
  • Královské Vinohrady

O projektu

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty  nabízí k pronájmu kompletně zařízené byty v činžovním domě v oblíbené pražské čtvrti Královské Vinohrady jen pár kroků od Náměstí Míru či Riegrových sadů.  

Rezidenční dům z 19. století je po kompletní rekonstrukci se zachováním všech architektonických prvků a je vybaven prémiovými a luxusními materiály a chráněn kamerovým systémem a ostrahou. To vše poskytuje nájemníkům ten nejvyšší komfort.

Byty jsou plně klimatizované a vybavené italským nábytkem, ručně tkanými koberci, olejomalbami či luxusními spotřebiči a jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Součástí rezidence je udržovaná zahrada s velkým plaveckým bazénem, stvořená k odpočinku a relaxaci. V rámci rezidence je také sauna, několikapatrové garáže či výtah.

Až se budete slunit na zahradě u bazénu, jen těžko se vám bude věřit tomu, že žijete uprostřed velkoměsta v srdci jedné z nejoblíbenějších částí Prahy – Královských Vinohrad.  Milovníci italské kuchyně si přijdou na své tím, že součástí domu je vyhlášená italská cukrárna s produkty dovezenými přímo z Itálie.

Domovní poplatky činí 280 EUR + DPH za spotřebu a 120 EUR + DPH za servisní poplatky. Garážové stání v domě 400 EUR+DPH.  

Lokalita - Praha 2, Vinohrady

Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vinohradské divadlo, vyhlášené restaurace, osobité kavárny a obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru.

Číslo bytu Podlaží Dispozice Výměra Terasa Balkon Cena Status
8. 2. 3+kk 94 m² 2 m² 0 m² 2 300 EUR Volný
11. 3. 3+kk 107 m² 0 m² 0 m² 2 600 EUR Volný
Byt 8. 3+kk, 94 m²
Podlaží
2.
Dispozice
3+kk
Výměra
94 m²
Terasa
2 m²
Balkon
0 m²
Cena
2 300 EUR
Status
Volný
Byt 11. 3+kk, 107 m²
Podlaží
3.
Dispozice
3+kk
Výměra
107 m²
Terasa
0 m²
Balkon
0 m²
Cena
2 600 EUR
Status
Volný

Nemovitost na mapě