Luxusní apartmán 3+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

Luxusní apartmán 3+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

Luxusní apartmán 3+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad

ID: 0486

  • Obytná plocha 95 m²
  • Ihned k nastěhování Ano
  • První nájemce Ano
  • Koupelna 2
  • Ložnice 2
  • Cena 64 800 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Výtah
  • Klimatizace
  • Vinotéka

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty Czech Republic nabízí pronájem prostorného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Moderní byt s dispozicí 3+kk o celkové výměře 95 m² je dokončen ve vyšším standardu, včetně dubových podlah, nových oken s dvouvrstvým sklem nebo klimatizace.

V tomto bytě se nachází celkem dvě ložnice s vestavěnými skříněmi z masivního dřeva. Hlavní ložnice disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Dominantou bytu je prostorný a světlý obývací pokoj s balkónem, volně přecházející do kuchyně, která je vybaven spotřebiči včetně vinotéky. V bytě se dále nachází společná koupelna s vanou a separátní toaleta. Nespornou výhodou bytu je velké množství úložných prostor.

Domovní poplatky na 1 osobu činí 2 000 Kč, jejich výše zahrnuje vodné/stočné, 3 krát týdně úklid společných prostor a odvoz odpadu. Byt není vybaven nábytkem.

 

Lokalita - Praha 3, Vinohrady

Atraktivní rezidenční lokalita, nacházející se pár kroků od stanice metra a zastávky tramvají na náměstí Jiřího z Poděbrad, nebo Riegrových sadů. Farmářské trhy jsou neoddělitelnou součástí života v této vinohradské čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatele celé Prahy k pravidelné návštěvě. Pod stíny stromů si tak můžete vychutnat prémiové produkty z českých farem.

Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vinohradské divadlo, vyhlášené restaurace, osobité kavárny a obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru.

Nemovitost na mapě

Luxusní apartmán 3+kk, Praha – Jiřího z Poděbrad