Mám zájem

Nadstandardní slunný byt 3+kk v rezidenčním projektu, Praha 4 - Michle

Nadstandardní slunný byt 3+kk v rezidenčním projektu, Praha 4 - Michle

Nadstandardní slunný byt 3+kk v rezidenčním projektu, Praha 4 - Michle

ID: 0697

  • Obytná plocha 94,7 m²
  • Terasa 39 m²
  • Koupelna 1
  • Ložnice 2
  • Cena 45,000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Uzavřený rezidenční komplex
  • Terasa 39 m²
  • 2 garážová stání
  • Sklep

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí pronájem světlého a tichého bytu s terasou přístupnou ze všech pokojů. Tento velkorysý byt v nejvyšším standardu se rozprostírá ve třetím podlaží komorního rezidenčního projektu s privátní zahradou, dětským hřištěm, ostrahou a podzemními garážemi. 

Obývací pokoj je propojen s kuchyní na míru, která má indukční desku značky Philco, zabudovanou digestoř a žulovou pracovní desku a obklady. Na ni navazuje jídelna na niž přiléhá krytá osvětlená terasa přístupná francouzskými okny. V bytě nalezneme dvě soukromé ložnice, komoru, koupelnu se dvěma umyvadly, toaletou, vanou a sprchovým koutem, další samostatnou toaletu, prostornou předsíň a chodbu. Na terasu lze vstoupit i z obou ložnic.

Vysoký standard vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná okna s elektricky ovládanými žaluziemi, vyhřívanou dlažbu v koupelně, bezfalcové dveře Sapeli, osvětlené vestavné skříně a další důmyslné úložné prostory, videotelefon či bezpečnostní vstupní dveře. Celý komplex je zabezpečen kamerovým systémem a ostrahou.

Měsíční poplatky za jednotku činí 8 000 Kč. Součástí ceny pronájmu je jedno garážové stání (druhé možné pronajmout za poplatek) a sklep.

 

 

Lokalita - Praha 4, Michle

Byt v rezidenčním komplexu v Michli nabízí klidné bydlení zasazené mezi zalesněné kopce a říčku Botič. Zároveň se však pyšní kompletní infrastrukturou v pěší vzdálenosti od zastávek pražské hromadné dopravy. Cesta do centra tramvají vám potrvá čtvrt hodiny. V pěším dosahu je mateřská, základní i střední škola, pošta, obchody, restaurace nebo také například Divadlo na Jezerce obklopené parkem. Místo navíc nabídne snadný nájezd na magistrálu, Jižní spojku i dálnici D1.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Marek Treček

Investment Opportunities

Broker - Marek Treček

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.