Mám zájem

Světlý byt 3+kk, Praha 2 - Vinohrady

Světlý byt 3+kk, Praha 2 - Vinohrady

Světlý byt 3+kk, Praha 2 - Vinohrady

ID: 0685

  • Obytná plocha 64 m²
  • Koupelna 2
  • Ložnice 2
  • Cena 10,300,000 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Oblíbená lokalita
  • Výtah
  • Historický dům po rekonstrukci

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sothebys Int. Realty nabízí k prodeji světlý byt o celkové výměře 64 m² ve čtvrtém nadzemním podlaží nárožního domu přímo u zeleně Bezručových sadů, ve velmi žádané lokalitě pražských Vinohrad. Ideální zázemí pro další úpravu dle potřeb a přání budoucích majitelů.

Byt disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými ložnicemi a dvěma koupelnami. V obývacím pokoji je zařízená kuchyňská linka. Okna jsou původní dřevěná špaletová, na podlahách materiálová kombinace dlažby a dřeva. 

Dům postavený okolo roku 1900 prošel nedávnou rekonstrukcí, má tak nový výtah a velmi pěkné společné prostory, ve kterých se podařilo zachovat původní architektonické prvky. 

Lokalita - Praha 2, Vinohrady

Byt má velice výhodnou polohu díky skvělé dostupnosti do centra tramvají, metrem, autem i pěší chůzí. Nedaleko se nachází stanice metra Jiřího z Poděbrad. Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vinohradské divadlo, vyhlášené restaurace, osobité kavárny a obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru.
 

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Marek Treček

Investment Opportunities

Broker - Marek Treček

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.