Mám zájem

Rodinný dům se zahradou, Praha 4 – Kunratice

Rodinný dům se zahradou, Praha 4 – Kunratice

Rodinný dům se zahradou, Praha 4 – Kunratice

ID: 0570

 • Obytná plocha 320 m²
 • Pozemek 6 776 m²
 • Terasa 21.8 m²
 • Koupelna 3
 • Ložnice 5
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Venkovní bazén
 • Rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy, potokem a zděným vinným sklepem
 • Naprosté soukromí a klid
 • Klidná rezidenční lokalita
 • Výborná dostupnost do centra města

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji rodinný dům stojící na nadstandardně rozlehlém pozemku v klidné lokalitě pražských Kunratic. Je ideální volbou pro ty, kdo hledají rodinné bydlení v zeleni a zároveň se nechtějí vzdávat pohodlí skvělé dostupnosti do centra města.

Velkorysá vnitřní plocha a dispozice spolu s architektonickým řešením zajišťují dostatek místa pro komfortní každodenní užívání domu a dostatek soukromí.

Spodní podlaží je věnováno rodinnému životu – prostorný obývací pokoj s přípravou na krb, jídelna a moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči jsou díky posuvným velkoformátovým oknům orientovaným do zahrady plné světla. V přízemí  se dále nachází technická místnost, toaleta pro hosty a prádelna se šachtou na shoz prádla až z posledního patra.

V prvním patře jsou tři ložnice využitelné jako dětské pokoje, jeden menší pokoj vhodný jako šatna, pracovna nebo pokoj pro hosty  a dvě koupelny – jedna se sprchou a toaletou,  druhá s rohovou vanou a toaletou. Velikost ložnic umožňuje vybudování vlastní en suite koupelny, případně vestavěné šatny.

Celé druhé patro je koncipováno jako privátní zóna majitelů domu a díky vysokým stropům s přiznaným dřevěným krovem a terase nabízející krásné výhledy do zahrady je celý prostor vzdušný a prostorný.  Nachází se zde jen velká ložnice, samostatná koupelna, galerie využitelná jako pracovní nebo relaxační kout a technická místnost pro rozvody internetu a serveru. V případě potřeby lze díky velikosti opět vybudovat en-suite koupelnu a šatnu přímo v ložnici.

Jedinečná je pak u tohoto domu díky její rozloze zahrada – na více než šesti a půl tisících metrech čtverečních najdete venkovní bazén, zahradní domek nebo kamenný vinný sklípek. Potok, který skrze pozemek proudí dává celé zahradě romantický nádech a spolu se vzrostlými stromy zajišťuje příjemné klima i v horkých letních měsících. Na pozemku je dostatek místa pro zaparkování většího množství aut, stojí tu garáž pro zahradní techniku a další zděnou garáž je možné vybudovat.

 

Lokalita - Praha 4, Kunratice

Kunratice jsou klidná rezidenční čtvrť se zástavbou klasických rodinných domů i moderních vil a jsou známé zejména pro množství rybníků a přírodních koupališť – kromě nejznámějšího Šeberáku je zde například Hornomlýnský a Dolnomlýnský rybník. Kunratický les nabízí bezpočet možností pro sportovní aktivity, zámecký park a nedaleké další rybníky jsou ideální pro klidné rodinné vycházky. V bezprostředním okolí je veškerá občanská vybavenost včetně prestižních soukromých škol a školek, zdravotního střediska s lékárnou a pošty. Díky napojení na Městský okruh a D1 je zde skvělá dopravní dostupnost – obchodní centrum Westfield Chodov cca 5 min autem, Thomayerova nemocnice a IKEM cca 5 min autem, centrum města cca 15 min autem, zastávka bus - Šeberák cca 2 min chůze od domu.

Nemovitost na mapě